ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

Патентне відомство США (USPTO) надало Google доступ до10 ТБ патентної інформації
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Четвер, 03 червня 2010, 19:06

Відомство США по патентах і товарних знаках (USPTO) уклало угоду з Google, який допускає Google до хостингу загальнодоступних даних для оригінальних патентів і товарних знаків.

USPTO говорить, що не має в своєму розпорядженні технічних можливостей для надання інформації в об'ємному форматі для машинного оброблення, і що дана домовленість повинна стати мостом для розробників USPTO в придбанні стратегії цього.

"USPTO прагне забезпечити підвищення транспарентності, як це передбачено відкритою урядовою ініціативою президента. Важливим елементом цієї прозорості є надана можливість широкого розповсюдження інформації про важливі державні патенти і товарні знаки в більш об'ємній формі, що дозволить компаніям і дослідниккам завантажити її для аналізу та досліджень", сказав заступник секретаря з торгівлі і директор USPTO Девід Kappos. "Тому що USPTO на даний час не має технічної можливості запропонувати дані у більш доступній формі з власного веб-сайту, ми спільно з Google надали дані таким чином, щоб це було зручно і абсолютно безкоштовно для тих, хто бажає."

"Ми раді працювати з USPTO, щоб інформація про патенти і товарні знаки стала більш доступною і корисною", сказав Джон Orwant, технічний менеджер Google. "Важливо, щоб громадськості було легше збирати та аналізувати дані. І коли дані безкоштовні, що це звичайно краще".

Публічні дані USPTO у зручній для машинного оброблення формі були доступні до цього моменту тільки через платні послуги. Агентство говорить, що будуть доступні 10 Тб. Це буде включати видані патенти, опублiкованi програми, товарні знаки, розгляди товарних знаків і судових позовів Апеляційною радою, інформацію про патентну класифікацію, події плати за обслуговування патента, а також призначення патента/торгової марки.

Партнерство передбачене угодою на 2 роки з нульовою вартістю. Надана інформація буде безкоштовною для користувачів.

На даний даний час вже доступний сервіс патентного пошуку Google в бета-версії, яка дозволяє користувачам шукати більш, ніж серед 7 мільйонів патентів.

(Джерело EN: webpronews.com)

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting
Google Analytics Alternative