Завантажуємо музику з Інтернету: Super MP3 Download v4.5.6.2
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Субота, 01 травня 2010, 08:58

Прямий доступ до безкоштовної музики. Цей завантажувач mp3 надає Вам доступ до довгого списку музичних композицій.

У світі є тисячі музикантів і груп, що пропонують свої роботи безкоштовно. Шанс знайти серед них щось від душі дуже великий. Щоб полегшити Ваш пошук програма запропонує топ-100 на тижні і кращі в 14 жанрах. Ви зможете спочатку прослухати мелодію і тільки потім зберегти її на жорсткому диску.

Основні характеристики:

  • Більше 100 мільйонів MP3 безкоштовно. Super MP3 Download дозволить знайти і швидко та безкоштовно завантажити більше 100 мільйонів MP3 з найбільших мереж.
  • Отримайте найпопулярніші пісні. Super MP3 Download завжди приносить найгарячіші пісні в світі. Ми рекомендуємо Вам щотижневий список Hot-100, список гарячих пісень всіх категорій: від електро до релігійних, від інді-хіп-хопу до класики.
  • Необмежено слухати музику оnline. Super MP3 Download дозволить необмежене та безкоштовне прослуховування більше 100 мільйонів пісень в мережі. Ви можете після пошуку результатів вирішити, що вибрати для завантаження.
  • Розширений пошук (з Pro Edition). Super MP3 Download дозволяє шукати за назвою пісні, виконавцем, альбомом, а також виданням. Можна навіть знайти живу музику, фортепіано, гітару або інші виконання Ваших улюблених пісень.

Джерело: dl4all.com

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting