4 інструменти Chrome, які користувачі повинні спробувати на Ubuntu
Рейтинг статті: / 6
НайгіршеНайкраще 
Інструменти Chrome для UbuntuChrome швидко витісняє Firefox як крутий Web-браузер і користувачі Ubuntu це розуміють. Chrome прилизаний, швидкий і пропонує широкий спектр корисних додатків. Не дивно, що багато користувачів Ubuntu в якості браузера за умовчуванням замінюють Firefox на Chrome.
Дуже багато користувачів Ubuntu полюбили Chrome, про що свідчить поява великої різноманітності конкретних інструментів Ubuntu для Chrome. З красивих повідомлень про швидке встановлення програмного забезпечення, деякі плагіни Chrome повинні легко використовуватись кожним користувачем Ubuntu. Ось огляд лише чотирьох таких інструментів Google Chrome, які варто перевірити.
Нова система повідомлень Chrome є зручною, але не зовсім красивою. В Ubuntu, яка має привабливу систему оповіщення протягом кількох років, ці повідомлення стирчати, як хворий палець.
Не турбуйтеся, допомога в дорозі. З невеликим налаштуванням Ви можете перетворити це:
У це:
Це відмінно працює з Streamie, чудовим клієнтом режиму реального часу для Twitter, і з багатьма іншими веб-додатками. Інтеграція з Gmail поки що не працює, але це на порядку денному.
Спробуйте Chromify OSD і, якщо вам цікаво, не забудьте перевірити обговорення, які відбувається на OMG Ubuntu, щоб дізнатися більше.
Якщо Ви користувач Ubuntu, який регулярно перевіряє блоги та форуми для отримання нового програмного забезпечення, Ви, ймовірно, досить часто копіюєте рядок "sudo apt-get install " з браузера в командний рядок. Це круто, але не потрібно, якщо Ви користовуєтесь Chrome. Apt-Linker, блискучий плагін Chrome для користувачів Ubuntu і Debian, перетворює будь-яку "sudo apt-get install" лінію в працююче посилання:
Плагін не такий вже й складний, а просто перетворює такі лінії в Apturl-посилання для встановлення одним клацанням миші. Тим не менш, цей маленький плагін може зробити життя ентузіаста будь-якої програми набагато простішим!
Спробуйте Apt-Linker і Ви не будете шкодувати про це.
Це тільки на Mac Chrome намагається зробити все, щоб вписатися в операційну систему навколо себе. Якщо Ви любите Chrome, але хочете, щоб він відчував себе рідним на Ubuntu, то повинні перевірити відповідну тему для Chrome. Це дозволяє Chrome підібрати «шкіру», ідеальну з темою за умовчуванням в Ubuntu:
Або, якщо Вам подобається поточна тема, але хотіли б прокручуванням подивився, як вона співвідповідноситься з іншою ОС, спробуйте це розширення.
Репозиторії Ubuntu великі, якщо у Вас є високошвидкісний Інтернет, але вони залишають бажати кращого для користувачів комутованого доступу. Цим людям повезло чекати кілька годин для для завантаження програм і її залежностей. Можна завантажити всі ці файли при швидкому підключення, а потім переписати їх на диск свого комп'ютера, але Ви повинні знати, що залежності додатків необхідні для того, щоб встановити їх.
Введіть Apt-Web. Цей веб-сайт, також доступний у вигляді додатку Chrome, повідомляє Вас про всі залежностей, які Вам необхідні для встановлення даної програми і пропонує прямі посилання для скачування всіх них:
Хоча це не завжди буде швидко, це простіше, ніж поринути в себе і вручну завантажувати кожен файл залежностей. Спробуйте Apt-Web , або встановіть Apt-web як додаток Chrome для швидкого доступу.
Висновок
Ubuntu великий, як і Chrome. І це не дивно, що є інструменти, створені для кращої спільної роботи їх обох.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting