Плагін для Firefox пропонує зашифрувати з'єднання з Facebook і Twitter
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
19.06.10 17:28
There are no translations available.

Фонд Electronic Frontier Foundation і некомерційна група Tor Project представили бета-версію плагіна для браузера Firefox, за допомогою якого користувачі можуть зашифрувати свої інтернет-з'єднання з соціальними мережами Facebook і Twitter, а також низкою інших популярних проектів, які стали останнім часом предметом блокування в різних країнах.

Розширення HTTPS Everywhere нагадує нещодавно реалізовану в Google можливість використання пошукача в HTTPS-режимі, коли інтернет-канал між користувачем і північчю шифрується за допомогою технології SSL c електронним ключем заданої довжини.

На додаток до Facebook і Twitter, в бета-версії новинки є підтримка шифрування Google Search, Wikipedia, сайту газети The New Yorkt Times, The Washington Post, платіжної системи PayPal і сайтів EEF та Tor Project.

Працює плагін досить просто: створюється захищене HTTPS-з'єднання і інформація проходить шифрованим каналом. У повідомленні розробників говориться, що деякі проекти використовують частковий захист трафіку, коли лише деякі частини сайтів закриті за допомогою SSL, нова ж розробка дозволяє спочатку звертатися до сайту через зашифрований канал.

Втім, розробники визнають, що навіть за допомогою їх розробки добитися повної анонімності не вдається, тому що дані про IP-адресу клієнта все одно проходять через провайдера.

Користувачі Firefox можуть завантажити плагін звідси.

(Джерело RU: cybersecurity.ru)

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting