5 класних речей, які можна робити з виглядом з висоти в Bing Maps
User Rating: / 5
PoorBest 
There are no translations available.

Bing MapsКоли справа доходить до інтерактивних карт, то є декілька сайтів, які сьогодні правлять бал. У їх числі Google Maps, Mapquest і Bing Maps.
Думаю, можна з упевненістю сказати, що більшості з нас дуже подобається Google Maps. Mapquest заслуговує прохолодного відгуку на здатність оновлення геотегів його блогу.
Коли справа доходить до Bing Maps, то чи багато Ви знаєте про нього? Багато людей уникають його простот ому, що Microsoft. Однак, Бінгу дійсно є що запропонувати.
Однією з особливостей інтернет-сайтів відображення, що дійсно подобається, є накладені супутникові знімки з висоти пташиного польоту і  вуличні фотографії. Досі автор дійсно думав, що Google повністю панує в цій галузі. Однак, недовго погравшись виглядом з висоти пташиного польоту в Bing Maps, можна зрозуміти, що Google могла б бути і кращою на свої гроші.
Зміна масштабу вигляду з повітряна Bing Maps
Як тільки автор спробував масштабувати розмір за допомогою "Bird's Eye" в одній з Bing Maps, то був вражений якістю і рівнем деталізації у порівнянні з Google. Щоб дістатися до Bing Maps з висоти пташиного польоту, все, що Вам потрібно зробити, це зайти в Bing Maps, натиснути на випадаюче керування масштабом і вибрати “Birdseye”. (Зверніть увагу, що "вигляд кутовогозору" включений).
Після запуску Ви побачите карту, перетворену у вигляд зверху, що насправді не сильно відрізняється від того, що Ви знайдете в Google або MapQuest. Відмінності не такі вже й очевидні, поки Ви не почнете кликати кілька разів по кнопці "+" зума.
Як тільки Ви отримаєте достатнє приближення, рівень деталізації стає набагато більш очевидним. Автор вважає, що ця глибина образів виходить від так званої "фотограмметрії", яка, відповідно до прес-центру Microsoft, приймає початкові супутникові фотографії і розширює геометричні властивості для отримання карти з 3D-зображенням. Незалежно від того, як створюються ці вражаючі образи - це додає такий рівень деталізації, який Ви просто не можете отриматиу багатьох місцях від GoogleMaps.
Просто перевірте цей кутовий 3D вид Федерального резервного банку у Бостоні, штат Массачусетс. Як можете бачити,  що уявлення надає кутовий 3-мірний вигляд будівлі, автомобілям та прилеглій території.
Ось як це місце виглядає з висоти пташиного польоту на сайті Google Maps:
Як Ви бачите, кількість деталей, які можна зробити з накладеної кутової точки зору, набагато більш вражаюча. При включенні функції Photosynth, Ви можете навіть отримати віртуальні 3D тури деяких з цих будівель, які інші користувачі додали до карти.
Інші сервіси виду з висоти
Для інших фотографій з видами простору, не забувайте про камери трафіку, які також можна включити в області веб-додатків.
Ця програма розміщує маленькі іконки камер по всій карті. Все, що Вам потрібно зробити - це навести курсор миші на одну з цих камер і Ви можете побачити останній знімок, прийнятих від камери трафіку. Це досить прохолодний спосіб отримати уявлення про погоду чи про те, як виглядають умови руху на дорозі в даному місці.
Іншу цікаву особливість вигляду з повітря отримаєте, якщо Ви оберете значок "трафік" (світлофори). Будуть показані всі дороги в кольорі, відповідно до рівня трафіку. Коли відбувається порушення графіка руху, карта відображає значок попередження. Наведіть курсор миші на нього, щоб дізнатися про інцидент, що вплинув на трафік.
ІншоюдивовижноюособливістюBingзвисотипташиногопольотує"місця", додані користувачами.Виможетеїх отримати, натиснувшиназначок “Places”(зірка), івспливаючомувікні натиснутинапосилання“Explore”. Випобачитевсівиділені користувачами цікаві "місця"накартіі їх детальнийописвлівійпанелі.
Цю дивовижну функцію можна використати при плануванні Вами майбутньої поїздки. З висотип ташиного польоту можна побачити визначні пам'ятки і рельєф місцевості навколо тих місць, які хочете відвідати. Всі введені користувачами місця відображаються на карті у вигляді пронумерованих значків, так що все, що Вам потрібно зробити, щоб спланувати маршрут - це натиснути на іконкуі  подивитись, що інші написали про місцезнаходження.
Прокладання маршруту за допомогою Bing Maps є іншим хорошим способом використання вигляду з висоти, тому що Ви можете дозволити "пішохідний маршрут" і побачити будівлі, пам'ятники архітектури, мимо яких Ви будете проходити за туристичним маршрутом від одного місця до іншого.
Треба додати, що збільшуючи вигляд вниз з повітря і дійшовши до рівня вулиці, Ви будетез дивовані від чіткості багатьох знімків вулиць (в залежності від того, де Ви знаходитесь, звичайно). На малюнку нижче вигляд на рівні вулиці Boston Common:
В цілому, хоча і не можна стверджувати, що Bing Maps омінує у світі накладених відображень, але якість карт значно покращилася з часу останньої спроби використання Bing з висоти пташиного польоту. Спробуйте, і Ви можете бути приємно здивовані.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting