Yandex — чистий англомовний пошук
User Rating: / 1
PoorBest 
Monday, 24 May 2010 13:48
There are no translations available.

Yandex — чистий англомовний пошу

У полі зору зарубіжних пошукових маркетологів потрапила невинна чистота англійської пошуку «Яндекса». Яндекс, в якому немає рекламних повідомлень і чиї результати пошуку зовсім не такі як у інших, вразили експертів.
Варто нагадати, що планувалося відкриття зарубіжної версії «Яндекс» ще на 9 травня, у зв'язку з святкуванням перемоги над фашизмом. Але яндексоіди знову пішли за своїм культовим конкурентом Гугл і оголосили про вихід англомовного пошуку 19 травня, забувши про те, що загубляться у хвилях гугловських новин, які супроводжують конференцію Google I/O.
Проте на Заході приділили увагу і «Яндексу». На думку Дункана Морріса, представника британської інтернет-маркетингової компанії під назвою Distilled, варто захоплюватися результатами пошуку за запитом Buy Viagra Online. Оскільки з 5 перших результатів пошукача Google по даному запит 3 сайта є зламаними доменами зони. еdu. На сьогоднішній день спам став буденним явищем за запитами щодо «віагри», але результат Яндекса - найчистіше з того, що бачив Морріс. Можливо, Яндекс краще обчислює і банить платні посилання, або ж кращим чином чистить свій індекс від спаму.
Також Дункан говорить, що варто перевірити в англійській версії «Яндекса» популярні запити за типом SEO, Poker, «car insurance» або «compare credit cards». Він обіцяє, що побачене вразить кожного, і відзначив, що якби він працював у штаб-квартирі Bing, він би почав турбуватися. А якщо б він був працівником Google, то серйозно б звернув увагу на це, пише webplanet.ru.
На думку маркетолога з Russianmarketer.com Ніка Вільсдона, англійська версія пошуку «Яндекс» вражає на тлі решти «вбивць Google» на кшталт Cuil.com, що не відбулися. А також відзначає, що «Яндекс» не є стартапом - це серйозна компанія з багатим досвідом, яка на сьогоднішній день проганяє Google з російського ринку.
За словами лідера оптимізаторськая компанії Seomoz Ренді Фішкін, вони, в результаті використання yandex.com, прийшли до висновку, що це краще від Bing, а іноді і краще, ніж Google. Це круто.
На думку Фенка Ріда з Marketingpilgrim.com, результати «Яндекса» досить пристойні на тлі видачі результатів «великої трійки» (пошуковики Google, Yahoo, Bing). Але він відразу ж нагадує, що можливість розвитку маркетингового напрямку даного сервісу міцно залежить від того, чи дасть РФ розвиватися західному бізнесу, який буде просуватися за допомогою "Яндекс".
Незаймана чистота англомовної версії російської пошукової системи пояснюється (крім Таємних Алгоритмів Матриці) тим фактом, що даний сервіс ще не встиг стати мішенню різних оптимізаторів і спамерів. Однак безумовно вони вже на взводі, і англомовний пошук дозволяє набагато активніше працювати в напрямку завоювання бюджетів західних компаній. Тому англомовним оптимізаторам з усього світу залишилося не так багато часу порадіти незайманої чистоті пошукача.
(Джерело RU: itua.info)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting