Toorgle - пошуковик торрентів
User Rating: / 5
PoorBest 
Friday, 09 March 2012 13:11
There are no translations available.

Пошуковик торрентів ToorgleІнтернет - це швидкий спосіб отримання будь-якої інформації. Не дарма ж його одні називають великий смітником, а інші криницею знань. І ті, й інші, в принципі, мають рацію.
В Інтернеті можна знайти все. Від відео програм, включаючи фільми та серіали, до софта і електронних книг, а також музику, ігри і ще багато різної корисної та розважальної інформації.
Найголовніше, навчитися правильно шукати, а потім завантажити без будь-яких проблем. Сайт «Ділова розвідка в Інтернеті» і намагається Вам допомогти, навчити швидко і з користю шукати, в тому числі і торренти. Останнім часом багато пошуковиків торрентів закрилися: одних закрили, інші, злякавшись, самі пішли в підпілля. Частину ресурсів почали переміщати в невидимий анонімний Інтернет.
Тому не могла пройти непоміченою поява нового пошуковика торрентів Toorgle, який зараз проходить бета-тестування.
Пошуковик має ще зовсім маленьку базу охоплених трекерів, але кількість торрентів зростає з кожним днем і вже доступні для пошуку більше 2 млн. файлів.
Щоб скласти свою думку про якість пошуку, зайдіть, поекспериментуйте і уважно поспостерігайте, як буде розвиватися надалі цей ресурс.
А раптом це майбутній Googtorrents? Адже не випадково, мабуть, так співзвучні Google і Toorgle.
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting