Маршрути міського транспорту для вболівальників Євро-2012 і не тільки
User Rating: / 9
PoorBest 
Saturday, 03 March 2012 17:40
There are no translations available.

Маршрути міського транспорту на Яндекс-КартіЯндекс запустив пошук маршрутів міського транспорту на Яндекс.Картах для українських міст Києва, Львова, Донецька, Харькова і Одеси.
Перші чотири міста приймуть у себе матчі Євро-2012, тому у любителів футболу, які користуються Яндекс.Картами, є хороша можливість зберегти емоції для підтримки своєї команди і без зайвих нервів дістатися до стадіону. Само собою, сервіс стане в нагоді не тільки вболівальникам і не тільки в ці дні.
Щоб скористатися сервісом, досить зайти на Яндекс.Карти, вибрати вкладку «Маршрути», потім вкладку «Транспортом» і вказати пункти відправлення та призначення. Наприклад, в Києві від вул. Політехнічної до проспекту Леся Курбаса,7,  ви доберетеся на трамваї № 1за 30 хвилин (без пересадок, пройшовши пішки близько 500 м).
Перед запуском Яндекс врахував особливості громадського транспорту в кожному місті, включаючи швидкість руху і час, який витрачається на зупинки. Але в нашому прикладі, на жаль, маршрут трамваєм № 3 чомусь не був запропонований.
Крім того, щоб точніше спланувати час на поїздку, маршрути можна будувати з урахуванням пробок.
Яндекс регулярно перевіряє всі дані про маршрути і зупинках, але якщо ви все ж виявили неточність, повідомте про це сервісу через форму зворотного зв'язку.
Будувати маршрути в цих містах на мобільному можуть власники телефонів на платформі Android, для цього треба встановити додаток Яндекс.Карти.
(Джерело RU: habrahabr.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting