Сортування за темами в Google Images, щоб “знайти, не знаючи, що саме шукаєте”
User Rating: / 2
PoorBest 
Monday, 09 May 2011 20:45
There are no translations available.

Зображення в Google з сортуваннямКоли Ви шукаєте зображення, іноді важко придумати саме потрібні слова, щоб описати те, що Ви маєте на увазі. Наприклад, коли Ви думаєте про Лондон, Ви можливо уявляєте знамениту башту з годинником або велике колесо огляду.
Ви не завжди можете пам'ятати назви таких орієнтирів, але Ви можете візуалізувати їх в думці. Щоб Вам було простіше знайти зображення у подібних ситуаціях, тепер Ви можете скористатися Google Images with sorting (пошук зображень в Google з сортуванням).
При пошуку [london], Ви побачите за умовчанням в результатах зображення, ранжировані за релевантністю. Натисніть на кнопку “Sort by subject” ("Сортувати за темою") у лівій панелі, і Ви побачите зображення за категоріями, що звузить область пошуку і допоможе знайти точний образ Лондона, який Ви хотіли.
Сортування за темами показує, що серед найбільш популярних зображень, пов'язаних з Лондоном, London Eye, Біг Бен, Тауерський міст та місто вночі. Цей організований перегляд допоможе Вам знайти зображення, які були візуалізовані швидше, так що б Ви сказали: "Ах, так цей великий баштовий годинник називається Біг Бен, ось його я й шукав". Після цього можна натиснути на групу Біг Бен, щоб знайти краще зображення всередині групи для даної категорії.
Ви можете також використати цю можливість для вивчення категорій із загальних тем, щоб через візуалізацію можливо простіше дізнатися, яка назва квітки чи порода собаки.
Наприклад, якщо Ви хочете комусь подарувати квіти, але Ви знаєте тільки, як їх улюблені квіти виглядають, але не знаєте назву, то Ви можете спробувати сортування за темами, щоб подивитися різні види квітів і дізнатися назву тих квітів, які шукаєте. Подивіться відео, щоб дізнатися більше про те, як сортування може допомогти Вам знайти необхідне зображення.
Алгоритм сортування за темою використовує зв’язки, які існують між зображеннями, знайденими в Інтернеті, і об’єднує ці зображення у візуальні групи, створеними за технологією, розробленою для Google Similar Images і Google Image Swirl. Розглядаються численні джерела подібності, наприклад, значення пікселів і семантичні відносини, і з отриманої величезної кількості даних можна знайти значимі зв'язки та згрупувати зображення.
Сортування буде прокатане Google в глобальному масштабі майже в кожній області і для різних мов протягом наступного тижня. Якщо у Вас є конкретне зображення на увазі, чи Ви просто вивчаєте загальні теми, сортування за темою може допомогти Вам знайти зображення, яке необхідно, навіть якщо у Вас немає точних слів, щоб його описати.
(Джерело EN: googleblog.blogspot.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting