Про експериментальний пошук Google
User Rating: / 3
PoorBest 
Saturday, 02 April 2011 10:51
There are no translations available.

Google Experimental SearchЧи знаєте Ви, що Google має функцію подібну лабораторії для Google-пошуку? Браузери Google Chrome, Google Mail та інші продукти Google пропонують експериментальні можливості для всіх користувачів.
Google іноді не впевнені, що функція повинна бути повністю інтегрована в свій продукт, і саме тому вони пропонують її всім користувачам в якості експериментальних можливостей для перевірки роботи. Автор припускає, що вони контролюють використання та інші показники, які допомагають прийняти рішення чи додавати функцію у сервіси Google.
Google Experimental Search - ця назва лабораторії, як функції пошуку, що в даний час пропонує три різні можливості, з яких одночасно може бути активною лише одна.
Ви повинні увійти в свій обліковий запис Google і відвідати сторінку Google Experimental Search, щоб додати одну з особливостей для Вашого аккаунта. Ви можете додати функцію в свій аккаунт, натиснувши на кнопку «Приєднатися до цього експерименту» (Join this experiment) поруч із заголовком функції.
Для вибору є доступними наступні три можливості:
Кнопки +1.
Функція +1 була додана зовсім недавно. Функція буде включена найближчим часом лише на сайті google.com, а пізніше в цьому році введена до можливостей інших локалізованих пошуків Google. Користувачі, які приєдналися до експериментального пошуку, можуть використовувати кнопки +1 відразу.
+1 в основному надає рекомендації соціального обслуговування, які будуть використовуватися на Google в якості одного з сигналів для рейтингу пошукової системи. Ваш Google Contacts будуть надалі показувати Ваші рекомендації, якщо вони будуть зв'язані або в тому ж пошуку.
Ви можете спробувати +1 для ghacks, якщо дозволите цю функцію за цим посиланням:
Клавіші швидкого доступу.
Друга експериментальна функція додає шість поєднань клавіш для пошуку Google.
j і k клавіші вибирають наступний або попередній результат, o або enter відкриває вибраний результат, / поміщає курсор у вікно пошуку, а Esc видаляє курсор з вікна пошуку.
Ви в основному переміщайтеся вгору і вниз з клавішами j та k і натисніть клавішу enter або o для завантаження результатів пошуку. Ви можете додати параметр esrch = BetaShortcuts до результатів пошуку для клавіш, наприклад, на цій сторінці:
Доступний вигляд.
Третя і остання експериментальна функція об'єднує поєднання клавіш з поліпшеною доступністю результатів пошуку. Вона пропонує подібний набір клавіш для навігації в результатах пошуку, а також додаткові клавіші. Це включає в себе i або h для переміщення між категоріями, = і - для збільшення і зменшення пунктів, a, щоб перейти на доступні результати пошуку, і w, щоб повернутися в звичайний режим перегляду результатів.
На даний момент ця функція сумісна тільки з веб-браузером Firefox, згідно зі сторінкою експериментального пошуку Google.
Ви можете виконати тест-драйв даної функції за цим посиланням.
Ви пробували будь-яку з експериментальних функцій пошуку? Якщо так, то яке Ваше враження від того, що Ви спробували?
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting