Google поступово позбавиться від "малокорисних сайтів" в результатах пошуку
User Rating: / 2
PoorBest 
Saturday, 26 February 2011 10:51
There are no translations available.

Змына алгоритму пошуку GoogleІнтернет-компанія Google, що володіє найбільшим у світі онлайн-пошукачем, повідомила про початок впровадження алгоритмічного поліпшення, мета якого - зниження в результатах пошуку позицій малокорисних сайтів і ресурсів, що пропонують нелегальний контент.
Зміни в алгоритмі пошуку вплинуть на 11,8% від загального числа запитів. Google має намір знижувати у видачі на пошуковий запит позиції сайтів низької якості - з нелегальним (або копійованим) контентом, щоне містять корисної інформації. У той же час якісні сайти з унікальною інформацією одержать пріоритет в результатах пошуку. Приклади сайтів обох категорій Google не приводить.
На даний момент пошук у тестовому режимі оновлення алгоритму працює тільки в США. PR-директор Google в Росії Алла Забровська не змогла повідомити РІА Новини, коли модифікована пошукова машина запрацює в інших країнах і, зокрема, в Росії, проте заявила, що Google вважає своїм завданням застосувати нововведення для пошуку текстів на мовах, відмінних від англійської.
Алгоритмічні зміни розроблялися без урахування зворотного зв'язку, яку забезпечує розширення Personal Blocklist для браузера Google Chromе, представлене минулого тижня. Personal Blocklist дозволяє користувачеві блокувати ті чи інші результати пошуку, інформація про що передається Google. Тим не менш, як відзначає компанія, в списку сайтів, які визнала малокорисними пошукова машина Google, знаходяться до 84% доменів, найбільш часто заблокованих самими користувачами.
У «чорний список» Google мають всі шанси потрапити так звані контент-ферми - популярні сайти, які не мають свого контенту, але збирає його з різних джерел - як це робить, наприклад, Associated Content, пише The New York Times. Глава підрозділу Google по боротьбі зі спамом Метт Каттс (Matt Cutts) раніше заявляв NYT, що «багато контент-ферм справедливо будуть називатися спамерами».
Поліпшення алгоритму пошуку відображає загальну стратегію Google по боротьбі зі спамерських та нерелевантними посиланнями в пошуковій видачі. Минулого тижня компанія оновила сервіс для користувачів соціальних мереж, за допомогою якого ті зможуть шукати дані в публікаціях своїх друзів. Бачачи, що його друзі рекомендували те чи інше посилання або раніше опублікували інформацію за його питанням, користувач, ймовірно, швидше знайде потрібну йому інформацію.
(Джерело RU: digit.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting