Google запустив пошук рецептів
User Rating: / 2
PoorBest 
Friday, 25 February 2011 18:53
There are no translations available.

Google BlogGoogle запустив у четвер нову функцію пошуку рецептів, яка полегшує пошук рецептів в Інтернеті. Сервіс зараз доступний тільки в США і Японії, але незабаром з'явиться і у користувачів з інших країн.
Рецептів дозволяє звузити результати пошуку, щоб показати лише рецепти, і допомагає вибрати найбільш відповідний рецепт, показуючи його рейтинги, інгредієнти та фотографії. Щоб скористатися функцією, слід просто натиснути на посилання «Рецепти» (Recipes) в лівій панелі.
Можна шукати як конкретні рецепти - наприклад, [шоколадні печива] ([chocolate chip cookies]), так і більш загальні - наприклад, [полуниця] ([strawberry]), щоб знайти рецепти, які використовують полуницю. Можна шукати навіть до свята або події - наприклад, [п'ятий день травня] ([cinco de mayo], національне свято Мексики). Взагалі, можна спробувати шукати все, що завгодно, і отримати цікаві результати: улюблений шеф-кухар - [Айне гартен] ([ina garten]), щось дуже конкретне - [пряна вегетаріанська каррі з кокосом і тофу] ([spicy vegetarian curry with coconut and tofu]), або навіть щось незрозуміле - [дивний салат] ([strange salad]).
Також можна фільтрувати результати пошуку з урахуванням інгредієнтів, часу приготування і числа калорій - за допомогою інструментів у лівій частині сторінки. Наприклад, можна знайти рецепти овочевого бірьяні (індійське блюдо з рису), які включають кольорову капусту і за якими можна приготувати страву менш, ніж за годину:
Recipe View грунтується на даних розмітки Rich Snippets. Якщо у Вас є сайт з рецептами, то Ви можете додати розмітку на свій сайт так, що Ваш контент з'явиться в Recipe View.
(Джерело RU: habrahabr.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting