Google запускає нову версію пошукового движка Caffeine
User Rating: / 2
PoorBest 
Wednesday, 09 June 2010 07:37
There are no translations available.

Інтернет-гігант Google сьогодні випустив фінальну версію свого нового пошукового механізму Caffeine, анонсованого трохи менше року тому. Нова версія пошукової системи повинна бути розгорнута в масштабах всього пошуковика протягом цього і наступного тижня. Проте після завершення цього процесу пошуковик зможе вдвічі швидше індексувати нові інтернет-сторінки, що важливо в умовах стрімко зростаючого обсягу інтернет-вмісту.

Із заяви інтернет-гіганта витікає, що оновлена версія зможе працювати зі значно більшим пошуковим індексом, володіє підвищеною швидкістю індексування нового інтернет-контенту, здатна працювати з новими форматами веб-вмісту та має більш високу релевантність.

У блозі також наголошується, що яких-небудь дизайнерських змін у новинці немає, усі нововведення відбулися, що називається, "під капотом" пошукача.

"Швидкість і точність - це основні завдання нової системи. Вона також допоможе компанії і користувачам краще орієнтуватися в різнорідних інтернет-контенті - рекламі, відео, документах, соціальних технологіях та ін Крім того, якщо колишня система періодично проводила повну переіндексацію вмісту, що викликало великі навантаження, то Caffeine буде переіндексувати дані невеликими порціями ", - повідомили в Google.

У прес-службі компанії говорять, що технології, реалізовані в системі, дозволять пошуковому отримати зачепив стабільності і міцності ще принаймні на кілька років.

Незважаючи на настільки масштабне нововведення, багато користувачів на відкритих форумах критикують компанію за надто малий обсяг наданих даних по функціоналу Caffeine, багато хто стверджує, що нововведення цієї системи не настільки революційні, як це намагається представити Google. Так це чи ні, достеменно не відомо, проте очевидно, що запуск нової версії пошукової системи - це не тільки технічний, а й маркетинговий хід, який повинен зміцнити становище Google на тлі останніх ринкових успіхів Microsoft Bing.

(Джерело EN: webpronews.com)

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting