Цей тиждень для пошуку (30/5/2010)
User Rating: / 3
PoorBest 
Sunday, 30 May 2010 21:34
There are no translations available.

Це одна із серії регулярних повідомлень про оновлення пошуку.. - Ред.

Безпека, захищеність та конфіденційність є важливими частинами алгоритму пошуку для нас в Google, зокрема, оскільки ми продовжуємо приносити Вам найкращі результати пошуку в Інтернеті. Безпека, зокрема, може стати важливим елементом Вашої взаємодії з вікном пошуку Google, тому ми постійно шукаємо способи, щоб вносити зміни і удосконалення для безпечної взаємодії. І тому, що ми все більше часу проводимо в Інтернеті, важливість забезпечення безпеки займає центральне місце. На додаток до підвищення безпеки, що з’явилися на цьому тижні, Ви можете ознайомитися з нашими останніми новинами і розуміннями в нашому Online Security Blog.

Більш безпечні пошуки

Багато років тому ми додали Secure Sockets Layer (SSL) для шифрування продуктів, починаючи від Gmail до Google Docs, у рамках наших зусиль для підвищення безпеки та безпеки наших продуктів для Вас. Тепер у вас є новий вибір для пошуку більш безпечного використання: https://www.google.com . При використанні цієї https-адреси встановлюється зашифровані сесії між браузером і Google, які використовують SSL-з'єднання. Як і на онлайн сторінці банку, "https", підтверджує, що Ви використовуєте більш безпечний зв'язок, який допоможе захистити Ваші умови пошуку і результати пошуку від перехоплення третіми особами. Для отримання додаткової інформації з цього підвищення безпеки, ознайомтеся з нашим анонсом.

Приклад зашифрованого пошуку: [квіти]

Чи плануєте Ви поїздку на поїзді або нишпорите в режимі реального часу в Мережі –для таких випадків на цьому тижні ми додали дві функції розширеного пошуку, що мають значно поліпшити результати багатьох пошуків - незалежно від того, що Ви шукаєте.

Оновлення пошуку зображень в режимі реального часу

Десять синіх посилань на сторінці з результатами пошуку може надати Вам багато дійсно корисної інформації, але іноді Ви шукаєте зміст, багатший, ніж просто текстова веб-сторінка. Наприклад, що люди говорять про останні моделі одягу Lady Gaga? До цих пір було важко отримати так багато візуальних елементів, які б дійсно були свіжі. Тому на цьому тижні ми почали впроваджувати функцію для пошуку зображень в режимі реального часу. При пошуку у веб за змістом останніх змін у режимі реального часу Ви зможете швидко побачити зображення того, що обговорюють прямо зараз (на основі URL цих зображеннь в своїх публічних оновленнях). Для перегляду цієї нової функції, клацніть на "Оновлення"  (Updates) в лівій панелі після завершення пошуку. Потім натисніть на кнопку "Оновлення з зображеннями" (Updates with images).

Приклад пошуку: [pкаракулі рac-man ]

Розширений пошук транзиту

Часто, коли ми шукаємо, як добратися з точки А в точку Б, наприклад, коли шукаємо найкращий маршрут на поїзді. Тоді важливо знати конкретні деталі залізничної станції поряд з Вами, наприклад, які напрями вона облуговує. Тепер Ви можете легко отримати цю інформацію в лівій панелі на картах Google (Google Maps) за допомогою функції пошуку транзитних станцій. Лінії кольорові і згруповані по типу транзиту, щоб було легше побачити лінію, яку шукаєте. Що стосується залізничних поїздів, то Ви можете побачити безпосередньо час відправлення. Для інших типів транзиту, як метро, автобуси і приміські потяги, Ви можете натиснути на назву лінії для отримання наступного відправлення в кожному напрямі і все це не залишаючи поточну сторінку.

Приклад пошуку: [Broadway-Lafayette St Station]

Спасибо за читання і чекайте наступного тижня ще новини пошуку.

Підготовлено Johanna Райт, директором з управління продуктами пошуку

(Джерело EN: googleblog.blogspot.com)

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting