Служби Google виділяють (21/5/2010)
User Rating: / 1
PoorBest 
Saturday, 22 May 2010 14:14
There are no translations available.

Частина із серії регулярних оновлень Google Apps, які ми публікуємо кожні два тижні.

Це були активні і захоплюючі тижні в команді Google Apps, в тому числі випуск кількох нових функцій на Google I/O, нашій щорічній конференції розробників.

Календар Google набуває новий вигляд

Команда Google календаря зробила прибирання. У середу ми показали новий дизайн чистого календаря Google. Ми ввели обтічний текст, який відображається в інтерфейсі, зробили управління компактнішим і створили більше місця на екрані для відображення інформації з календаря.

Нові теми для форм Google Docs

Ми також зробили акуратнішими форми у службі Google Docs з додаванням 24 нових тем для інтернет-опитувань, які Ви створюєте. При редагуванні своїх форм натисніть на посилання "Тема", щоб переглянути галерею і змінити зовнішній вигляд і форму.

Нові теми для форм Google Docs

Ми також зробили акуратнішими форми у службі Google Docs з додаванням 24 нових тем для інтернет-опитувань, які Ви створюєте. При редагуванні своїх форм натисніть на посилання "Тема", щоб переглянути галерею і змінити зовнішній вигляд і форму.

Google Voice для студентів

Ми чули від багатьох студентів, як Google Voice дозволяє полегшити процес отримання нового номера телефону гуртожитку і переміщення вперед і назад між школою та будинком кожен рік. Транскрипція голосової пошти, щоб студенти могли переглянути перебуваючи у класі, так само корисна. Щоб більше студентів скористатися цими інструментами, минулої п'ятниці ми відкрили Google Voice для студентів з освітніми електронними адресами. Спробуйте самі!

Google хвилі (Labs) відкриті для всіх

Google хвиля - нове застосування для спільної групової роботи, що дозволяє дискусії і дебати прямо в контексті, коли люди працюють над змістом разом. За минулий рік, Google хвиля стала доступна для обмеженого числа тестерів і перших користувачів, але в середу ми перевели хвилі на Google Labs, і тепер будь-хто може зареєструватися. Якщо Ви використовуєте Google Apps в своєму бізнесі, школі або організації, то тепер IT-менеджер може дозволити Wave з панелі керування Google Apps.

Більше додатків Google для клієнтів Google Apps

Розповідаючи про нові додатки для підприємств, шкіл та організацій, ми також недавно оголосила, що починаючи з цього літа користувачі Google Apps зможуть увійти в Blogger, веб-альбоми Picasa, Google Reader, AdWords та в багато інших послуг Google через свій акаунт Google Apps. Якщо Ви адміністратор Google Apps для Вашої організації, читайте докладніше про те, як ці зміни будуть працювати і підпишться до початку тестування. Ми раді Вашим відгукам.

Контекстуальні гаджети в Gmail

Gmail може вже показувати превью документів, відео та фото альбомів, тому Вам не доведеться перемикатися між вікнами, а тепер користувачі Google Apps можуть додати інші контекстні гаджетиGoogle Apps Marketplace. Є вже гаджети для управління проектами, для соціальних мереж, багатопрофільних контактів і багато іншого, і ми сподіваємося, що розробники будуть створювати власні контекстуальні гаджети з новим Gmail API. від

Сценарії служб

Google Apps Script дозволяє замовникам автоматизувати бізнес-процеси, починаючи від затвердження рахунків до аркушів відстеження часу та управління квитками і виконання замовлень. У вівторок ми запустили поліпшення Google Apps Script, у тому числі Java Database Connectivity, призначені користувачеві інтерфейси для сценаріїв, можливість посилатися на сценарії з будь-якої веб-сторінки та інтеграції з більшістю послуг Google таких, як Google Maps. Щоб допомогти Вам розпочати роботу зі скриптами, ми також випустили новий набір шаблонів для скриптів із вбудованими функціями.

Перехідник Google Calendar для Lotus Notes ®

Багато компаній, які раніше використовувати спадщину старих технологій, збираються робити безшовний перехід на “хмари” і в даний час клієнти Lotus Notes можуть перейти на Google Apps поетапно, у своєму власному темпі. Минулого тижня ми запустили Google Calendar Connector для Lotus Notes®, який дозволяє підприємствам підключити Google Apps відділення до відділу. Користувачі Google Apps у Вашій організації можуть переглядати вільну чи зайняту інформацію для співробітників ще і на Lotus Notes у і навпаки

Хто перейшов на Google?

Тисячі підприємств і шкіл "прийшли на Google" після нашого останнього оновлення, у тому числі Arista Networks (там, де Енді Бехтольшайм виступає в якості голови) і Smart Furniture. Обидві ці компанії мають загальну мотивацію для переходу на Google Apps: можливість зосередити свої дорогоцінні ресурси на основних бізнес-завданнях, дозволяючи рукам технічних експерти в Google з дня на день організовувати роботу системи електронної пошти.

Автор Jeremy Milo, Google Apps Marketing Manager

(Джерело EN: googleblog.blogspot.com)

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting