Пошук стає більш безпечним з зашифрованим веб-пошуком Google
User Rating: / 2
PoorBest 
Saturday, 22 May 2010 14:11
There are no translations available.

Оскільки люди проводять більше часу в Інтернеті, то вони хочуть більшого контролю над тим, хто має доступ до їх он-лайн комунікацій. Багато Інтернет-послуг використовувати так звані Secure Sockets Layer (SSL) з'єднання для шифрування інформації, яка розповсюджується між Вашим комп'ютером та іншими сервісами. Зазвичай це визнається веб-адресою, що починається з "https" або значком ключа у браузері, і цю технологію регулярно використовують банківські інтернет-сайти та сайти електронної комерції. Інші сайти можуть також застосовувати SSL в більш обмежених масштабах, наприклад, щоб допомогти захистити Ваші паролі при введенні реєстраційної інформації.

Кілька років тому Google додав SSL шифрування для своїх сервісів, починаючи від Gmail до сервісу Google Docs та інших, а зараз ми поширюємо шифрування на додаткові послуги. Подібно до сайтів банкінгу та електронної комерції, шифрування Google виходить за межі введення паролів поширюючись на весь спектр послуг. Шифрування всієї сесії надає істотну перевагу над конфіденційностю системи, що зашифровує лише сторінку входу і дані кредитної картки. На початку цього року ми зробили важливий крок вперед, зробивши SSL за замовчуванням для всіх користувачів Gmail. І сьогодні ми поступово впроваджуємо нових вибір для більш надійного пошуку через https://www.google.com.

При пошуку за протоколом https://www.google.com зашифроване з'єднання встановлюється між браузером і Google. Цей захищений канал допомагає захистити умови пошуку і сторінки з результатами пошуку від перехоплення в мережі третіми особами. Послуга включає в себе зміну логотипу, щоб вказати, що Ви шукаєте з використанням SSL і що Ви можете зіткнутися з дещо іншим Google-пошуком, але завжди не забудьте перевірити наявність на початку адресного рядка "https" і що у Вашому браузері з’явився символ ключа.

Реліз сьогодні поставляється з ярликом "бета" з кількох причин. По-перше, в даний час охоплює тільки основні веб-пошуки Google товарів. Щоб уникнути непорозумінь, коли Ви шукаєте з використанням SSL, а не побачите посилання на такі результати, як пошук зображень і карти, що, в очновному, на даний момент не підтримують SSL. Крім того, оскільки SSL з'єднання вимагає додатковий час для створення шифрування між браузером і віддаленим сервером, то Ваша робота з пошуку по SSL може бути трохи повільніша, ніж звичайний пошук Google. Єдине, що залишається незмінним, це те, що Ви все одно отримаєте такі ж хороші результати пошуку.

Слід пам'ятати кілька зауважень: Google буде як і раніше підтримуватиме основний пошук даних, забезпечуючи поліпшення якості пошуку та більш якісне обслуговування. Пошук по SSL не зменшує кількість даних, що передаються на Google, - це тільки приховує їх від третіх сторін, які прагнуть про них узнати. А натиснувши на будь-який веб-результат, у тому числі універсальний результат пошуку Google для непідтримуваних послуг, таких як Google Images, Ви зможете його отримати також з режиму SSL. Ми сподіваємося, що буде додано більше сайтів і послуг з підтримку SSL, щоб створити кращий і більш послідовний інструмент для Вас.

Ми вважаємо, що користувачі позитивно оцінять цей новий параметр для пошуку. Це корисно для того користувачів на недоторканність приватного життя і безпеки в Мережі, і ми будемо продовжувати додавати шифрування для більш пропозицій пошуку. Щоб дізнатися більше про використання цієї функції, скористайтеся нашою статтею допомоги про пошук через SSL.

Автор Evan Roseman

(Джерело EN: googleblog.blogspot.com)

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting