Цей тиждень для пошуку (14/5/2010)
User Rating: / 2
PoorBest 
Saturday, 15 May 2010 08:22
There are no translations available.

Це одне із серії регулярних повідомлень про оновлення пошуку.

На цьому тижні Google оголосила ряд нових аксесуарів пошуку.

Google Translate вчиться і говорить на нових мовах

На цьому тижні ми додали додали 5 нових "альфа" мови на Google Translate - вірменську, азербайджанську, баскську, грузинську і урду. Ми також розширили нашу аудіо підтримку перекладів більш ніж на 29 мов. За допомогою цих запусків Ви тепер можете перекласти текст, веб-сторінки і документи з 57 мов, перекласти і почути перекладене на 36 мовах. Для багатьох відповідей на пошукові запити, в яких Ви хочете перевести слово або фразу, ми пропонуємо доступ до перекладача від Google Translate безпосередньо в результатах пошуку. Також нещодавно ми додали латинізацію для цієї функції - при перекладі на або з іноземної мови Ви тепер зможете побачити письмовий переклад з фонетикою латинськими символами.

Приклад пошуку: [перекласти how are you? на китайську мову] або [перекласти слово “обезьяна”]

Ще двадцять мов в пошуку Google отримали віртуальну клавіатуру

Нещодавно ми оголосили, що ми інтегрували віртуальну клавіатуру для пошуку через домашню сторінку Google Search на 35 мовах. Віртуальна клавіатура дозволяє вводити пошуковий запит прямо на Вашій рідній мові в простій і послідовній формі, незалежно від того, де Ви, або який комп'ютер Ви використовуєте. Зворотній зв'язок завжди важливий для нас і ми були дуже раді отримати більш ніж 3000 голосів за введення інших мов. Сьогодні раді повідомити, що ми додаємо віртуальну клавіатуру ще на інших 20 мовах – інструмент тепер доступний на 55 мовах.

Тих з Вас, хто розмовляє мовою, яка у нас поки ще не підтримується, запевняємо, що ми напружено працюємо, щоб додати віртуальну клавіатуру на більше мов, які перераховані на сторінці мовних налаштувань Google. Ви також можете проголосувати за мови, які Ви хочете, щоб ми їх додали. Ми завжди цінуємо Вашу думку і продовжимо наші зусилля, щоб допомогти Вам вводити текст запиту на бажаній мові настільки легко, наскільки це можливо.

Приклад мов, які ми додали на цьому тижні: Amharic, Bengali, Danish, Estonian, Gujarati, Kannada, Lithuanian, Latvian, Maltese, Marathi, Nepali, Norwegian, Oriya, Punjabi, Brazilian Portuguese, Romanian, Sanskrit, Tamil, Telugu, Tigrinya

Пошук коротких відповідей

На цьому тижні, ми ввели нову функцію, яка вводить правила технології Google Squared в результати пошуку. Squared дозволяє легше виділити відповіді на основні запити і тому Ви можете швидше отримати більш точні відповіді. Тепер Ви побачите ці відповіді прямо вверху результатів пошуку в Інтернеті. Ми також упевнені, що ця функція відмінно працює і на мобільних браузерах.

Приклади пошуку: [часовий пояс в Неваді] або [коли народився Жан-Жак Руссо].

Спасибі за читання і чекайте нові новини пошуку наступного тижня

Матеріали підготовив Amit Singhal, співробітник Google

(Джерело EN: googleblog.blogspot.com)

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting