Google представляє структуровані фрагменти для веб-пошуку
User Rating: / 7
PoorBest 
There are no translations available.

Стукторовані фрагментиОстаннє доповнення Google до його веб-пошуку - "структуровані фрагменти", які включають факти та інформаційні елементи в окремих результатах пошуку. Хоча спершу це може здатися трохи заплутаним, але воно дійсно дуже корисно.
Наприклад, якщо ви шукаєте "фотоапарат Nikon D7100", то Google тепер показує основні факти про нього в області прямо під посиланнями органічного пошуку. Пошукайте «надлюдину» і Google тепер покаже на додаток до статті у Вікіпедії, хто створив Супермена (Jerry Siegel і Джо Шустер), місце походження Супермена (Криптон, звичайно), і його першу появу (Action Comics). Google говорить, що якість фактів змінюватиметься залежно від змісту сторінки, бо пошуковий гігант продовжує підвищення актуальної точності фактів при відображенні. Фрагменти з'являються також в пошуках із смартфонів.
Що таке структуровані фрагменти (snippets)?
Зараз, ви бачите при пошуку які попало фрагменти. Оскільки Google витягує ці дані з пов'язаних веб-сайтів, то якість змінна. Величезна перевагою для користувачів, звичайно, є те, що структуровані фрагменти роблять пошук конкретних фактів простішим і швидшим. А результати пошуку Google розумніші і більш докладні, так що користувачі повинні будуть робити менше кліків, що знайти інформацію, яку шукають. З іншого боку, це може бути виразним недоліком для компаній і веб-видавців. Чим більше інформації, яка з'являється на сторінці результатів пошуку Google, тим менш ймовірно, що той, хто шукає, відвідає сторінку компанії або сайт.
Структуровані фрагменти є ще одним способом, яким Google інтегрує інформацію графа знання (Knowledge Graph) безпосередньо в пошук. На підставі початкового пошукового запиту третьої сторони тестування, пошукові фрагментів доступні для всього, від оглядових сторінок і продуктів компаній до подій, місць і людей. Наприклад, зробіть пошук для Бостонського марафона, і на додаток до статті у Вікіпедії ви побачите записи курсів і дату проведення марафону. Знайдіть таку компанію, як Shazam, і ви побачите кількість офісів разом із засновниками, перерахованих у статті з Вікіпедії.
Як вплинуть структуровані фрагменти на ваш веб-трафік?
Оскільки структуровані фрагменти на даний час забезпечують додаткову фактичну інформацію безпосередньо під результатами пошуку, то веб-майстри та аналітики SEO вже висловили стурбованість тим, що це може знизити інтернет-трафік. Це схоже на заклопотаність на початку цього року під час основної сесії в Search Marketing Expo West відносно графу знань. Раніше цього року, твіт звинувачуючи Google в тому, "масивний скребок сайту" зробився вірусним, Аміт Сінгал з Google відповів, що результати Google досі не може замінити пошуковика, який хоче глибокої інформації. У той час як деякі шукаючі можливо просто хочуть швидку відповідь, а ті, які потребують додаткової інформації про продукт або послугу (тобто ті, які вже мотивовані, щоб зробити покупку або ознайомитися з компанією) будуть, як і раніше, відвідувати сайт цієї компанії.
Сінгал каже, що така пошукова система, як Google, є дивним швейцарським армійським ножем, "Це чудово, але іноді потрібно відкрити пляшку вина. Деякий геній додав це до ножа. Це приголомшливо. Ось як ми думаємо про граф знань. Іноді вам потрібна всього лише відповідь".
Сінгал також підкреслив, що в мобільному світі людям просто неможливо прочитати 20 сторінок. Іноді їм просто потрібна швидка відповідь, і для того, щоб це забезпечити, призначений граф знань, а тепер і структуровані фрагменти.
Підсумок
Структуровані фрагменти ідеально підходять для мобільного пошуку і користувачів, які потребують швидкого доступу до інформації, але це ті ж люди, які, можливо, відскакують дуже швидко від веб-сайту, як тільки вони знайшли те, чого хотіли. З іншого боку, люди, які вмотивовані, щоб дізнатися більше про товар або послугу, будуть відвідувати бізнесовий сайт.
(Джерело EN: addme.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting