Google знижує сайти піратів в пошуковій видачі
User Rating: / 0
PoorBest 
Saturday, 11 August 2012 07:50
There are no translations available.

зміни пошукового алгоритму GoogleНові зміни пошукового алгоритму Google враховуватимуть при ранжуванні результатів і їх видачі користувачеві чи поширює сайт нелегальний вміст, чи, навпаки, містить оригінальний ліцензійний контент, до якого правовласники не мають претензій.
В офіційному блозі Inside Search говориться, що метою нових змін є "... допомогти користувачам легше знаходити законні якісні результати пошуку". Таким чином в пошукових результатах Google, які орієнтовані на отримання мультимедіа-контенту і всіляким розвагам, перевага буде віддаватися, перш за все, сайтам, які поширюють легальні матеріали - такі як Hulu або Spotify, а ось сайти на кшталт сумнозвісного дітища Кіма Доткоми MegaUpload і численні торрент-трекери з піратськими відео та аудіозаписами будуть штучно занижуватися у видачі.
У Google підкреслюють, що рішення питання про статус ресурсу приймається не ними. Правовласники не зовсім спокійно спостерігають за розповсюдженням ліцензійного контенту в Інтернеті, а активно використовують можливість Google заявити про результат, який порушує копірайт - наприклад, за останні 30 днів пошуковий гігант отримав близько 4 мільйонів заяв щодо видалення піратських сайтів з видачі. Таким чином, матеріалу для оцінки «легітимності» сайту більш ніж достатньо.
Тим не менш, в Google визнають той факт, що тільки рішення суду може однозначно привести до видалення посилання на «піратський» сайт, а до тих пір сам результат з пошуку не зникне, а буде опускатися в пошуковій видачі нижче «легальних» результатів.
(Джерело RU: habrahabr.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting