Google запустить інтелектуальний пошук
User Rating: / 4
PoorBest 
Sunday, 27 May 2012 16:17
There are no translations available.

Knowledge Graph від GoogleЗа допомогою нового сервісу Google користувачі зможуть миттєво отримувати точні відповіді на свої питання.
Пошуковий портал Google запропонує інтернет-спільноті нову послугу під назвою Knowledge Graph. Як передає Російська служба Бі-бі-сі, сервіс здатний зробити пошук в Мережі схожим на розмову з людиною.
На першому етапі Knowledge Graph запрацює тільки для жителів США, але пізніше він стане доступний користувачам у всьому світі. За словами віце-президента Google Аміта сингал, пошуковий алгоритм буде сортувати результати не тільки за ключовими словами, а й по контексту, в якому вони введені.
Приміром, Тадж-Махал може означати будову, відомого музиканта, індійський ресторан, казино в місті Атлантік-сіті і т.п. Knowledge Graph видасть саме той пошуковий результат, який необхідний користувачеві.
При розробці Knowledge Graph фахівці Google використовували приблизно 3,5 млрд. різних атрибутів, необхідних для сортування результатів пошуку за певними категоріями. Для окремих пошукових запитів, зокрема, прізвищ знаменитостей, Google буде автоматично видавати стислу інформацію про персонажа.
Наступним кроком пошукача стане здатність відповідати на досить складні питання, наприклад: "Які 10 найглибших озер Африки?". При складанні відповідей на такі запити система буде черпати інформацію з різних джерел і враховувати багато критерії.
Інтелектуальний пошук вже використовується деякими пошуковими агентами, особливо, Wolfram Alfa. Цей пошуковик отримує статистичні дані з достовірних джерел на зразок офіційного сайту Всесвітньої організації здоров'я. Один з основних конкурентів Google - компанія Microsoft - раніше вже почала показувати в результатах свого пошуку на Bing супроводжуючу стандартний список посилань додаткову інформацію.
(Джерело RU: smi.liga.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting