6 речей, яких Ви не знали про Google+
User Rating: / 6
PoorBest 
There are no translations available.

Google +Соціальна мережа пошукового гіганта не збирається зникати. А якщо Ви використовуєте її з розумом, то можете значно підсилити свою присутність в Інтернеті.
Ось одне з улюблених поточних хобі автора: він сідає з потенційними клієнтами, викидає посилання на Google+ і чекає неминучість відповіді - що "він ніколи не робить це» або «ми не віримо в це».
Потім повільно хитає головою, робить вдих, і признається, що Google не говорив йому про важливість соціального поштовху.
1. Це не соціальна мережа
Ви читаєте правильно. Так, всередині Google+ виглядає як Facebook - з новинами, кругами, які схожі на групи, і обміном фотографіями. При тому, що мережа Facebook це використує, тим не менш, Google+ ніколи не стане серйозною загрозою для неї. Це все не має значення.
Google+ в соціальній мережі був троянським конем, щоб ввести "кнопку +1", яка має велике значення, тому що ми бачимо її всюди, від органічних та платних лістингів для блогу, опису товарів і YouTube-відео. І кожен раз, коли кнопка +1 натиснута, вона живить двигун реклами Google, що дозволяє їм показати більше об'яв, націлених на Вас і всіх інших, хто пов'язаний з Вами через Ваш обліковий запис Google.
«Більше даних» означає підвищення адресності, яка, у свою чергу, дозволяє заробити Google більше грошей. Діамант!
2. Додавання кнопки +1 підвищить Ваш рейтинг SEO
Google говорить, що додавання кнопки +1 інтегруванням на Ваш сайт не буде безпосередньо впливати на рейтинг, але це зовсім не так. Це однозначно впливає на SEO рейтинг, хоча і побічно.
Ось як: Майк натискає кнопку +1 і цим, по суті, свідчить про "соціальне схвалення" того чи іншого продукту або сайту. Пізніше, Джим, який є в Gmail-контакті Майка, робить пошук і з'являється сайт з зображенням Майка в тому списку і його "схваленням" в результатах пошуку.
Це позитивний ефект потрійного удару:
  • сайт отримує більше відвідувачів, тому що люди з більшою ймовірністю натиснуть на кнопку миші.
  • сайт отримає більше шансів на покупку або конвертування у зв'язку зі схваленням
  • сайт таким чином отримує більше, ніж очікувалося, кліків для даного рейтингу, які потім використовує Google в якості чинника у нагородженні більш високим рейтингом.
Чим більше користувачів, які в "екосистемі +1", тим більш позитивно це впливає на трафік, коефіцієнт конверсії та рейтинги. Нічого собі! Якщо бажаєте, то можете припинити читання і піти, щоб прямо зараз додати  кнопку +1 на Ваш сайт.
3. Активні користувачі Google+ домінують в результатах пошуку
Автору, мабуть, подобається частина користувачів Google+ і він, налаштувавши обліковий запис деякий час назад, додав обмежене число колег, друзів, і компаній ... а потім не робив більше нічого іншого. Тим не менш, автор використовує Google десятки разів в день. Це означає, що користувачі і компанії, які він додав в свої кола роблять значний - навіть так абсурдно - вплив на результати пошуку з тих пір, як Google представила "пошук + Ваш світ"
У певному сенсі, це дуже опосередковане сприйняття Google+, що створює можливості для Вашого бізнесу, щоб отримати віддачу від його використання.
Блогер Роберт Скобл, який дуже активний на Google+ і один з небагатьох людей, яких автор додав у свої круги, всюди за ним на Google - від посади, улюблених предметів і навіть позначені його фотографії. Це соціальне перевантаження - і, на погляд автора, не забезпечує найкращого враження. Але, з іншого боку, якщо Ви активні на Google+, то можете стати "Робертом Скоблом" своєї аудиторії і впливати на її вибір таким чином, що принесете користь своєму бізнесу.
4. Google+ ідеально підходить для управління репутацією
Майже кожна компанія має кілька негативний відгуків, блог або статтю в Інтернеті, яких вони бажає позбутися, як правило, безуспішно. Але якщо у Вас є всеосяжний список Google+, то майже напевно отримаєте перше місце в пошуках про свою компанію. Це те, що під Вашим контролем і є позитивним, бо буде відштовхувати ці набридливі негативні повідомлення далі вниз на сторінці результатів пошуку.
В цьому резон мати велику присутність на Twitter, Facebook, YouTube: Ви хочете контролювати можливий потік реальних або потенційних клієнтів, які шукають про Вашу компанію.
5. Google+ дає Вам більше можливостей
Хоча Google+ має багато спільних рис з Facebook, однією з позитивних відмінностей є те, що повідомлення в Google+ природно більшого формату. Twitter обмежує Ваші повідомлення довжиною всього 140 символів, а в Facebook - нетактовно розмістити набагато більше, ніж пропонується для розміщення.
Google+, однак, являє собою місце, що більше схоже на блог, який найчастіше дозволяє побачити повідомлення на всю довжину. І чим більший зміст Ви згодуєте Google, тим більше він може проіндексувати і дати заробити в результатах пошуку - допомогти видимістю, трафіком і SEO.
6. Google+ не збирається зникати.
На завершення, важливо знати, що на відміну від короткоживучих невдач Google Buzz, Wave або Orkut - добре, якщо Ви ще пам'ятаєте їх всі три та свої витрати часу і зусилля, в Google+ і +1 набагато більш ймовірно варто «заплатити». Google вклала значні кошти в Google+, інтегрувала його у всі свої сервіси, а крім цього нинішньє десятиліття – десятиліття соціальних мереж - бій, з яким Google не збирається розпрощатися в найближчий час.
(Джерело EN: inc.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting