Google пропонує $25 в обмін на стеження за Вами в Інтернеті
User Rating: / 5
PoorBest 
Sunday, 12 February 2012 10:13
There are no translations available.

Google ScreenwiseКорпорація Google приступає до реалізації нового проекту, який повинен допомогти поліпшити її фірмові продукти і сервіси з активною участю користувачів.
Причому, інтернет-гігант приготував навіть винагороду учасникам даної програми, кожен з яких отримає одноразово $5 слідом за згодою брати участь в дослідженні, і потім ще по $5 на регулярній основі як плату за деяке порушення його прав на приватність в Мережі. Правда, зазначені суми будуть видаватися не готівкою, а подарунковими картками Amazon (при цьому сам Amazon.com не є спонсором акції), а в цілому таким манером можна заробити $25.
В обмін на подібні винагороди учасники проекту, відомого як Google Screenwise, повинні допомогти інтернет-корпорації накопичити достатній обсяг даних про свою активність у Всесвітній Павутині. Для цього необхідно встановити спеціальне розширення для інтернет-оглядача Google Chrome, яке в подальшому буде відсилати інформацію про відвідуваних користувачем сайтах і його діях у мережевому просторі.
Учасниками проекту можуть стати особи від 13 років і старші, а саме дане дослідження починається на тлі досить жорсткої критики, якій піддається Google за зміни в політиці конфіденційності, які повинні незабаром вступити в силу і торкнуться більшості фірмових сервісів.
Зрозуміло, користувачі повинні будуть повідомити своє ім'я, вік та іншу інформацію, так що Google зможе за рік відфільтрувати їх по повній програмі, а потім використовувати цю інформацію для розпізнавання характеристик в мільйонах анонімних профілів, які у неї вже скупчилися на сьогоднішній день.
Для жителів США є навіть більш просунута версія програми, де можна заробити набагато більше, а саме $100 за реєстрацію і по $20 в місяць, але в цьому випадку потрібно встановити у себе в будинку спеціальний прослуховуючий пристрій Screenwise Data Collector для запису всього трафіку.
Такі програми моніторингу - цілком звичайна практика в США. У них беруть участь тисячі сімей. Деякі ставлять стежить пристрій на телевізор - і компанія, яка проводить дослідження, отримує в реальному часі статистику, скільки відсотків аудиторії переключилися на той чи інший канал. А самі користувачі заробляють гроші за участь в таких дослідженнях.
Проект Screenwise на замовлення Google проводить онлайнова дослідницька компанія Knowl.
(Джерело RU: protv.net.ua)
Для обговорення доступні ICQ і Skype на сторінці Ділова розвідка в Інтернеті
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting