Google X - надсекретна таємнича лабораторія, де винаходять майбутнє людства.
User Rating: / 3
PoorBest 
Friday, 25 November 2011 20:27
There are no translations available.

Лабораторія Google XУ надрах компанії пошукового гіганта Google, виявляється, є підрозділ, який називається Google X. І це навіть не підрозділ, а ціла лабораторія.
Лабораторія, що займається перспективними розробками в самих різних напрямках, починаючи від космічних ліфтів, від автомобілів-роботів, здатних пересуватися самостійно, до електронних побутових пристроїв, що підключаються до Інтернету. Згідно інформації, отриманої видавництвом "The New York Times" від анонімного джерела, управління лабораторією і проекти, що розробляються в лабораторії, настільки засекречені і таємничі, як, приміром, діяльність ЦРУ.
Географічно лабораторія Google X розділена на дві частини. Перша її частина розташовується в Каліфорнії в штаб-квартирі компанії, а друга знаходиться в невідомій країні і в невідомому місці. У стінах лабораторії в більшій частині зібрані найкращі інженери в галузі робототехніки, конструювання та інших областей.
"Деякі їх розробки далеко випереджають наш час" - розповідає Родні Брукс, професор Массачусетського технологічного інституту, який очолює Лабораторію інформатики і штучного інтелекту. - "Але Google є дуже потужною і різноплановою компанією, яка дивиться далеко вперед і вже зараз працює над майбутнім людства".
Звичайно, більшість проектів, над якими працюють в лабораторії Google X, не з'являться в нашому оточенні в самий найближчий час, хоча за деякими практичними реалізаціями їхніх ідей ми стежимо постійно, взяти, приміром, той же робот-автомобіль Google. Але існування таких лабораторій, та й взагалі сам факт того, що деякі компанії вкладають великі кошти в розвиток науки і техніки, дає нам надію, що прогрес людства не зупиниться на одному місці в один прекрасний момент.
Сама ж компанія Google поки не підтверджує і не спростовує факту існування лабораторії Google X і не дає ніяких коментарів з приводу проектів, які ведуться в стінах цієї лабораторії, і про їх стан.
(Джерело RU: dailytechinfo.org)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting