Google дозволив заблокувати в пошуковику сайт, який Вам не подобається
User Rating: / 3
PoorBest 
Sunday, 30 October 2011 19:21
There are no translations available.

Гугл дозволив блокувати сайтиНапевно Ви зустрічалися з тим, що вводите в Гуглі якийсь запит, а він вам видає зовсім не те, що Ви шукали.
Часом навіть на перших місцях видаються якісь абсолютно непотрібні сайти, які опинилися там у результаті накрутки або вкладення великої суми грошей у просування сайту.
Але ж Вам від цього не легше? Ви як і раніше не знайшли там те, що Вам потрібно і навіть захотіли заблокувати такий марний сайт, щоб наступного разу він Вам не попадався. Тепер в Google дійсно з'явилася така можливість. Як це працює?
Відкриваєте Google і вводьте в пошуковому рядку будь-який запит, наприклад "Кондиціонери"
Переходите за першим посиланням і що Ви там бачите? Продаж кондиціонерів в Москві. Але Ви живете в Краснодарі, і шукали інформацію про кондиціонери, а не де їх купити! Натискаєте в браузері кнопку "Назад" (зручно користуватися кнопкою "Backspase" на клавіатурі), знову повертаєтеся на вихідну сторінку Google. Тепер поруч із сайтом на який Ви заходили з'явилася кнопка "Заблокувати всі результати з сайту ...", натискаєте на неї і більше Ви цей сайт у видачі пошукової системи не побачите!
Ви запитаєте, а чи є можливість похвалити сайт, що сподобався? Звичайно, натискаєте поруч з сайтом або на самому сайті кнопку Google+1 і це хоч трохи але вплине на позиції сайта у видачі пошуковика - вона підвищиться.
Єдине але, Ви повинні бути зареєстровані в соціальній мережі Google Plus. Але це зовсім не складно і цілком можливо там вже є Ваші друзі. Так-же багато хто використовує її як майданчик для ведення блогу.
У оптимізаторів ж і у тих, хто вклав багато грошей в розкручування сайту теж виникає резонне питання: чи буде кнопка "Заблокувати всі результати з сайту ..." знижувати загальні позиції сайту в пошуковій видачі або тільки у кожної конкретної людини? І чи не з'явився після її введення ще один засіб для усунення конкурентів? Гугл поки не дає відповіді на це питання.
(Джерело RU: denkubani.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting