Сервіс Google Related дозволить дізнатися більше
User Rating: / 2
PoorBest 
Thursday, 18 August 2011 13:49
There are no translations available.

Додаток Google RelatedНовий додаток Google під назвою Google Related дає можливість користувачам дізнаватися більше про цікавий для них контент, який вони бачать на сайті.
Сервіс представлений у формі розширень для браузерів Google Chrome і Internet Explorer.
Наприклад, при читанні користувачем новин на тому чи іншому сайті, виборі товару в інтернет-магазині або при відвідуванні ресурсу улюбленого виконавця, він може оперативно отримувати цікаві підказки.
Як же працює цей сервіс? У нижній частині монітора Google Related відображає наявну в пошуковику релевантну інформацію для веб-сторінки, що переглядається в даний момент часу. Для зручності прочитання результати відображаються внизу екрану при наведенні на них курсору. У свою чергу, обрані джерела інформації відкриваються безпосередньо у вікні браузера, позбавляючи користувача від необхідності відкрити кілька нових вікон або вкладок
Крім того, у новому сервісі реалізована інтеграція з соціальною мережею Google +. Так, виявивши в мережі будь-який цікавий контент, користувач може натиснути на кнопку "+1" і поділитися посиланням з оточуючими.
З метою більш детального аналізу контенту додаток записує і направляє в систему Google адреси сторінок, раніше відвідуваних користувачем, IP-адресу його комп'ютера та іншу інформацію. Західні оптимізатори вже задаються питанням, чи не призведе популяризація Google Related до зменшення частки пошукового трафіку на сайт.
На сьогоднішній день, додаток Google Related доступний в Chrome Web Store і як нова функція в Google Toolbar для Internet Explorer. Враховуючи, що Google оголосила про припинення розвитку Google Toolbar для Firefox, нова панель може і не з'явитися для цього браузера.
(Джерело RU: searchengines.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting