Google відновила реєстрацію нових користувачів в Google +
User Rating: / 3
PoorBest 
Friday, 08 July 2011 17:04
There are no translations available.

google +Після тижневого блокування нових реєстрацій в новій соціальній системі Google + інтернет-гігант відновив реєстрацію нових користувачів в системі.
Правда, доступ до Google + як і раніше можливий тільки за запрошенням і користувач для реєстрації повинен мати спеціальні дані, зокрема унікальне посилання, код авторизації, логін і пароль.
Раніше компанія була змушена закрити процес реєстрації в Google +, пославшись на "неймовірно високий інтерес" користувачів до новинки. Багато користувачів, які вже отримали доступ до Google +, кажуть, що ця соціальна новинка компанії, без сумніву, заслуговує на увагу, але до повноцінної конкуренції з Facebook, як того хотілося б самій Google, її соціальній системі поки далеко.
За словами Дейва Бесбріса, директора з розробок Google +, компанія відновила реєстрації в системі з четверга, але механізм запрошень буде працювати зовсім недовго, тому що система вже набрала необхідну для тестування кількість користувачів. За його прогнозами, до повного закриття обмеженою реєстрації база користувачів ще може подвоїтися.
Бесбріс сказав, що компанія не поширює дані про те, скільки людей вже зареєстровані в Google +, а також не коментує інфраструктурні питання, що стосуються системи. Крім того, Google розглядає питання про те, щоб заборонити користувачам самостійно розсилати масові запрошення на реєстрацію для друзів і знайомих.
Інформації про те, коли компанія планує завершити роботу над Google + поки також немає.
(Джерело RU: bezpeka.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting