Google представила нову соцмережу, маючи намір конкурувати з Facebook
User Rating: / 2
PoorBest 
Wednesday, 29 June 2011 05:51
There are no translations available.

Google-PlusКомпанія Google представила у вівторок (28 червня) власну соціальну мережу Google Plus, покликану конкурувати з Facebook.
Перша інформація про проект соціальної мережі від творців всесвітньо відомої пошукової системи з'явилася ще влітку 2010 року.
З тих пір суперництво між Google і Facebook продовжується досі і не обмежується запуском конкуруючих продуктів, але і, наприклад, інформаційною війною один проти одного.
За словами розробників, одніжю з основних переваг Google Plus є зрозумілі для користувача налаштування приватності, можливість об'єднувати свої контакти в окремі групи (кружки) і визначати для кожного "кола" відповідні права доступу.
З одного боку, це натяк на Facebook, яка регулярно виявляється в центрі скандалів, пов'язаних із захистом даних користувача. З іншого боку, сама компанія Google неодноразово стикалася з тими ж проблемами в зв'язку з власними соціальними сервісами.
Так, в лютому 2010 року компанія запустила власний сервіс мікроблогів Google Buzz, інтегрований з популярним поштовим сервісом Gmail. Однак через помилки в інтеграції між двома продуктами всі записи користувача без попередження автоматично ставали доступними тим контактам, з якими вони найчастіше переписуються поштою.
У цьому зв'язку стала знаменитим запис у блозі користувача Fugitivus під назвою «Пішов ти, Google!». У ній автор висловлювала своє обурення тим, що через дані помилки до її публікацій отримав доступ її колишній чоловік, з яким Fugitivus розлучилася через його погане поводження з нею.
Зрештою, компанія була змушена виплатити 8,5 мільйона доларів за колективним позовом користувачів, які висловили своє невдоволення Buzz.
Також в Google Plus представлена функція Sparks ("іскри"). З її допомогою користувачі можуть знаходити нову інформацію з потрібних тем.
Очевидно, що дана функція схожа на сервіси рекомендаційних закладок на зразок Stumble Upon або Delicious, в яких добірка матеріалів з різних тем формується на основі закладок самих користувачів.
Нарешті, в Google Plus буде доступна функція групових відеоконференцій Hangouts. Це ще одна функція, яку користувачі вже давно хочуть побачити в Facebook - в жовтні 2010 року навіть з'являлася неофіційна інформація про те, що популярна соціальна мережа може укласти партнерство з всесвітньо відомим сервісом інтернет-телефонії та відеодзвінків Skype.
Крім самої соціальної мережі, розробники вже представили мобільний клієнт для Android-смартфонів. За допомогою цього додатка користувач зможе публікувати свої фотографії та відеоролики, зняті на камеру смартфона.
Також в програмі передбачена функція геолокаційні Places, що дозволяє повідомляти друзям в соціальній мережі про своє фізичне місцезнаходження - аналогічно тому, як це відбувається в знаменитому сервісі FourSquare.
За словами розробників, найближчим часом буде представлена версія і для iPhone.
Поки що залишається неясною доля інших соціальних сервісів Google, включаючи сервіс мікроблогів Google Buzz, а також вже існуючої мережі Google Orkut, популярної в деяких країнах світу (наприклад, в Бразилії).
На даний момент розробники не уточнюють, чи буде інтегрована Google Plus з цими сервісами. Аналогічним чином нічого не повідомляється і про інтеграцію з недавно представленим сервісом Google +1 - аналогом знаменитої кнопки Like з соціальної мережі Facebook.
В даний момент нова соціальна мережа знаходиться в режимі бета-тестування, реєстрація в ній здійснюється за персональними інвайтами, що розсилаються електронною поштою. Розробники не уточнюють, коли мережа стане доступна всім бажаючим
(Джерело RU: korrespondent.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting