Deep Web – глибинний Інтернет
User Rating: / 7
PoorBest 
Sunday, 09 June 2013 17:19
There are no translations available.

Deep Web

Після виходу легендарної книги К.Шермана і Г.Прайса «Невидимий інтернет» став легендою для комп'ютерників і захопливим Ельдорадо для конкурентних розвідників, аналітиків і дослідників.
В Інтернеті рік можна вважати за десять. Сьогодні «Невидимий інтернет» невпізнанно змінився, з'явилися і інструменти, які дозволяють працювати в «глибокому вебі».
Глубинный интернет
http://www.gwu.edu/~nsarchiv/search.html - архів національної безпеки США при Університеті Джорджа Вашингтона.
http://deepweb.us/ - колекція 2013 року ресурсів і досліджень з deep web від Маркуса Зілмана.
100 інструментів deep web - колекція 100 пошуковиків, інструментів та програм для роботи в deep web. Колекція кликабельна і створена восени минулого року.
http://www.base-search.net/ - пошуковик в невидимому вебі для відкритих академічних веб-ресурсів, що належать кращим університетам і дослідницьким центрам США і Великобританії.
http://citeseer.ist.psu.edu/index - пошуковик в невидимому вебі серед різних публікацій, книг, статей в галузі комп'ютерних рішень та інформаційних наук англійською мовою.
http://www.hub.sciverse.com/action/home/proceed - потужний інструмент пошуку і виявлення знань в галузі науки, технології і розробок, що базується на технології федеративного пошуку. Має велику кількість додаткових додатків і можливостей, включаючи візуалізацію, фільтри і т.п. Пошук здійснюється в «глибокому» вебі. Неоціненний інструмент для фахівців всіх напрямів, що займаються пошуком науково-технічної інформації, відомостей за останніми дослідженням і розробкам майже в усьому галузях знань.
http://www.findthatfile.com/ - найбільш повний пошук файлів в Інтернеті. Дозволяє шукати файли 47 форматів. Пошук можна вести за автором файлу, його назвою, фрагментом змісту. Підтримує не тільки основні види текстових і табличних файлів, але і стислі файли, аудіо-відео файли і багато іншого.
http://brightplanet.com/ - найстаріший сервіс пошуку в Deep Web. Нещодавно відкритий і для комерційного використання.
http://www.deepwebtech.com/ - провідний виробник «глибоких веб технологій», що реалізують підхід федеративного пошуку, творець ряду пошуковиків в «глибокому вебі», рішень для Інтернету і інтранету.
http://www.ipl.org/ - пошуковик в колекціях, що містить найбільш релевантні і цікаві інформаційні ресурси, створені в результаті добровільного об'єднання зусиль тисяч студентів, добровольців каталогізації та класифікації інформації та провідних фахівців у галузі інформаційних технологій.
http://publicrecords.searchsystems.net/ - безкоштовний пошук серед більш ніж 50 000 найобширнішим відкритим баз даних. Наприклад, може дати інформацію про бізнес-заявки, наявні ліцензії і навіть про участь у кримінальних процесах, банкрутствах та багато-багато іншому цікавому.
http://www.geniusfind.com/ - інтеграція інноваційних рішень, що є каталогом найбільш ефективних пошукових систем, релевантних баз даних і обширних архівів. Детальний посібник користування системою наведено на головній сторінці.
http://www.incywincy.com/ - ціле сузір'я унікальних рішень, що включають як апаратну, так і програмну частини, що дозволяють вести пошук в багатьох фрагментах «невидимого інтернету» і знаходити те, що не знаходять інші пошукові машини.
http://www.resourceshelf.com/ - колекція, підтримувана спільнотою дослідників і фахівців зі збору та каталогізації інформації, по найбільш затребуваних питаннях бізнесу та науки.
http://vlib.org/ - найбільша світова віртуальна бібліотека, яка об'єднує цифрові ресурси багатьох країн, навчальних центрів, комерційних організацій і т.п.
http://aip.completeplanet.com/ - чи не найпопулярніша у світі бізнес-директорія по «глибокому вебу». Містить більше 70 000 баз даних.
http://www.infoplease.com/index.html - елементи «невидимого вебу» від Financial Times Group і Penguin Group.
http://pipl.com/help/deep-web/ - спеціалізована пошукова система «глибокого вебу», призначена для пошуку людей, витягування фактів, контактних даних та іншої відповідної інформації.
http://biznar.com/biznar/ - є найбільш сучасною системою використання федеративної технології пошуку в «глибокому вебі» для сфери бізнесу.
http://lookahead.surfwax.com/index-2011.html - перша система пошуку в режимі реального часу в «глибокому вебі» з елементами семантичного аналізу. Дозволяє схоплювати новини і факти, недоступні іншим системам. Інтегрується в браузери.
http://infomine.ucr.edu/ - віртуальна бібліотека інтернет-ресурсів, містить дані бібліотек багатьох найбільш багатих і процвітаючих американських університетів.
http://turbo10.com/ - на думку аналітиків, є однією з найбільш просунутих систем пошуку в «глибокому вебі». Єдина неприємність - орієнтована тільки на Великобританію.
(Джерело RU: hrazvedka.ru)
 
>
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting