Відеоспостереження через Інтернет стало реальністю
User Rating: / 2
PoorBest 
Tuesday, 08 March 2011 19:18
There are no translations available.

Відеоспостереження через ІнтернетЩо відбувається у вас вдома, на дачі, в офісі, на підприємстві за вашої відсутності? Ви можете спостерігати за цим з будь-якої точки земної кулі.
Ще зовсім недавно відеоспостереження за об'єктом з будь-якої точки світу було можливим тільки в голівудських фільмах. Але з появою доступного широкосмугового Інтернету і сучасного недорогого обладнання ця казка стала бувальщиною, і тепер завдання побудувати систему відеоспостереження через Інтернет стала простою і доступною.
Мало того, з появою нових технологій бездротового інтернету, ви можете спостерігати за вашим об'єктом не лише за допомогою комп'ютера, на навіть з екрану КПК або мобільного телефону перебуваючи абсолютно в екзотичних місцях - будь то пляж на Ямайці або гірськолижний курорт в Мерібель.
Яким же чином можна побудувати відеоспостереження за об'єктом за допомогою всесвітньої павутини?
Найпростішим із сучасних способів організації такої системи є установка IP-камери і підключення їх у мережу Інтернет. У цьому випадку користувач, при правильно налаштованої маршрутизації IP адрес, зможе отримувати зображення з будь-якого інтернет-браузера, а також керувати налаштуваннями самої камери (зміна дозволу, управління поворотними пристроями). Крім того, зазвичай з IP-камерами в комплекті йде програмне забезпечення, яке дозволяє будувати систему мережевого відеоспостереження з 32 і навіть 64 камер.
У випадку, коли встановлені камери роздільною здатністю до 640х480 пікселів, системи з такою організацією приваблюють простотою монтажу, середніми стребованиями до швидкості Інтернет, а також прийнятною вартістю. Якщо ж замовник бажає отримувати більш якісне зображення (від 1,3 Mpxl), то йому потрібно бути готовим до набагато більших витрат як на відеокамери, так і на швидкісний Інтернет.
Не менш актуальним вважається схема організації віддаленого відеоспостереження, на базі аналогових відеокамер і відеореєстратора (відеосервера) з можливістю передачі зображенні по IP мережах. Володіючи прийнятною вартістю, такі системи мають ряд переваг.
  • По-перше, різноманітність аналогових відеокамер дозволяє без проблем підібрати потрібну за характеристиками марку і модель.
  • По-друге, пристрої запису відеосигналу володіють широким набором функцій (запис при детектуванні, за розкладом, резервне архівування, підключення охоронної сигналізації і т.д.). Віддалений перегляд у цьому випадку також можливий за допомогою браузера на персональному комп'ютері, а в ряді випадків за допомогою смартфонів і КПК.
При створенні системи варто враховувати, що підключення з боку сервера, як правило, здійснюється за статичною IP-адресою. Деякі пристрої мають винятки. Приміром, відеореєстратори Solar, крім високої надійності, зручного російського меню і розширених функціональних можливостей підтримують функцію DDNS (динамічний DNS - технологія, що дозволяє інформації на DNS-сервер оновлюватися в реальному часі, а при бажанні і в автоматичному режимі). З появою цієї функції відпала необхідність платити провайдеру за статичну IP-адресу і доступ до такого реєстратору через Інтернет може бути здійснено при будь-якому його підключенні до всесвітньої Мережі.
Відзначимо, що новий виток розвитку відеоспостереження через Інтернет отримало у зв'язку з доступністю високошвидкісного доступу за технологією 3G. Завдяки їй у кілька разів зросла частота кадрів при перегляді online відео, а також з'явилася функція перегляду та пошуку в архіві.
(Джерело RU: mediacentr.info)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting