Анонімно в Інтернеті: Tor Browser Bundle 1.3.18 Rus Portable
User Rating: / 2
PoorBest 
Monday, 28 February 2011 20:32
There are no translations available.

Tor Browser Bundle 1.3.18 Rus PortableTor Browser Bundle дозволяє використовувати Tor на операційній системі Windows без інсталяції якого-небудь додаткового програмного забезпечення.
Він може бути використаний з флеш носія USB, поставляється з перед-налаштованим веб браузером Firefox і є незалежним. Якщо у Вас проблеми із-за Вашої IP адреси, такі як: немає можливості завантажити щось з файлообмінника, або просто не можна десь зареєструватися з місцевим IP ... Tor Browser Bundle вам на допомогу.
Програмне забезпечення Tor забезпечує захист за рахунок маршрутизації Вашого трафіку по розподіленій мережі серверів, запущених добровольцями зі всього світу:
  • воно не допускає спостереження за Вашим Інтернет з'єднанням і отримання інформації про те, які сайти Ви відвідуєте,
  • воно не відкриває відвідуваним Вами сайтам інформацію про Ваше фізичне розташування
  • дозволяє відвідувати заблоковані сайти.
Вміст комплекту:
Vidalia 0.2.10 (with Qt 4.6.2)
Tor 0.2.1.30 (with libevent-1.4.13, zlib-1.2.3 and openssl-0.9.8p)
Polipo 1.0.4.1
FirefoxPortable 3.6.13
  • Firefox 3.6.13
  • Torbutton 1.2.5
  • HTTPS Everywhere 0.9.9.development.3
PidginPortable 2.7.4
  • Pidgin 2.7.5
  • OTR 3.2
Використання:
Коли файли розархівовані, відкрийте папку Tor Browser в директорії, в яку Ви зберегли файли. Двічі клацніть на додатку «Start Tor Browser.exe». Незабаром з'явиться вікно Vidalia.
Як тільки Tor запуститься, автоматично відкриється вікно Firefox. Через Tor будуть проходити лише веб сторінки, відвідувані з використанням браузера Firefox, який входить в інсталяційний пакет. На інші веб браузери, наприклад, Internet Explorer, дія Tor поширюватися не буде. Перш, ніж відвідувати будь-які сторінки, переконайтеся, що в браузері в правому нижньому кутку написано "Tor включений". Щоб зменшити ризик, не запускайте стандартний Firefox під час використання Browser Bundle, а також перед початком закривайте всі відкриті раніше вікна стандартного браузера Firefox.
Після закінчення роботи в Інтернеті, закрийте всі відкриті вікна Firefox. З міркувань безпеки список відвіданих Вами веб сторінок і всі cookies будуть видалені. Разом з Tor Browser Bundle автоматично будуть закриті Vidalia і Tor.
Пам'ятайте, що Tor робить анонімним джерело Вашого трафіку та шифрує весь трафік усередині мережі Tor, але він не може зашифрувати трафік між мережею Tor і адресою призначення. Якщо Ви передаєте цінну інформацію, Ви повинні приділяти питанням безпеки стільки ж уваги, як і при роботі через стандартне інтернет-з'єднання: використовуйте HTTPS чи інший спосіб кінцевого шифрування і аутентифікації.
(Джерело RU: mskd-ru.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting