Creepy! Відстежуємо будь-кого через геолокацію
User Rating: / 1
PoorBest 
Thursday, 24 February 2011 21:52
There are no translations available.

Creepy - відстеження користувачів Twitter і FlickrCreepy - це безкоштовна програма для Windows і Linux, яка може бути використана для відстеження користувачів Twitter і Flickr.
Як саме? Через функцію геолокаціі, яку дані сервіси використовують. Все, що Вам потрібно зробити, це ввести ім'я користувача Flickr або Twitter в додаток і почекати, поки він витягне інформацію про довготу і широту. Додаєте час розміщення поста плюс інтеграція з Google Maps, Virtual Maps та Open Street Maps і Ви створили переміщення профілю даного користувача. Твіт і URL твіта, або назва зображення і посилання у Flickr, розміщуються у вікні внизу програми для кожного окремого хіта.
Хочете знати, де Майкл Аррінгтон, засновник Techcrunch, був 23 січня? У будівлі поряд з аеропортом Сан-Франциско. У що був вдягнений? В свою сорочку Urbanspoon. Кожен може отримати цю інформації за допомогою програмного забезпечення Creepy.
Creepy може також шукати імена користувачів на Twitter або Flickr. Програмне забезпечення вимагає авторизації, перш ніж зможе бути використане для пошуку користувачів  в Twitter, з іншої сторони,  пошук у Flickr, працює прямо з коробки.
Люди відстежують витяжку інформації про геолокацію з різних джерел. На Twitter, інформація про геолокацію додається при вході в  Twitter через мобільний пристрій, а також через пошук місця по IP-адресі, якщо для написання повідомлення був використаний веб-інтерфейс. Для фотографій, і EXIF теги, і інформація геоприв'язки , стають доступними через використання API  сервісів хостингу зображень.
Creepy фактично використовує більше сервісів, а не лише Twitter і Flickr. Він використовує також Foursquare, але тільки для перевірки модулів, які розміщені на Twitter, і більше десятка сервісів хостинг зображень, включаючи Twitpic, Twitgoo і Img.ly.
Сервіс відображає розташування користувача на Google Maps за умовчуванням. Але це можна змінити в налаштуваннях, щоб використати інший доступний сервіс.
Ефективність відстеження багато в чому залежить від користувача, який свідомо чи несвідомо використовує особливості сервісу геолокаціі.
Чи є правових або етичних використання даної програми? Дані геолокаціі є у вільному доступі, а все, що робить Creepy – це забезпечує оптимізований інтерфейс, який безпосередньо збирає і відображає всю необхідну інформацію.
Бажаючі перевірити свою конфіденційність можуть скористатися Creepy, знайшовши свій обліковий запис, щоб побачити, чи показується яка-небудь інформація, яку вони не хочуть розкривати громадськості.
Creepy можна завантажити з сайту розробника через Github.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting