Хакери обійшли новітній антивірусний бар'єр Microsoft
User Rating: / 1
PoorBest 
Monday, 27 December 2010 20:26
There are no translations available.

Компанія Microsoft попередила, що всі існуючі версії її популярного браузера Internet Explorer уразливі для новітнього комп'ютерного вірусу.
У разі звернення користувача браузера до веб-сайту, який містить цю шкідливу програму, його комп'ютер, якщо не захищений належним чином, може потрапити під контроль третіх осіб і використовуватися ними для проведення масштабних кібернетичних атак.
Віруси нового покоління, відзначають представники компанії, здатні проникати у комп'ютери в момент, коли браузер забезпечує з'єднання з інтернет-сайтом і дозволяють хакерам встановити над машиною повний контроль.
Нещодавно фахівці компанії створили спеціальний фільтр, який був покликаний убезпечити попадання вірусів через Internet Explorer, але, як виявилося, шляхи для подолання цього електронного бар'єру існують і вже знайдені.
Фахівці Microsoft вивчають новий вірус і цілодобово працюють над тим, щоб нейтралізувати його, запевняє компанія. "Мова йде про найбільш серйозний розвиток подій, коли вірус проникає у внутрішній код комп'ютера", - зазначив головний спеціаліст з кібернетичної безпеки компанії Trend Micro Рік Фергюсон - Це означає, що хакер здатний здійснювати атаки, використовуючи комп'ютер, над яким встановлено електронний контроль ", - цитує його слова ІТАР-ТАСС.
Нагадаємо, що не так давно в Мережі з'явився хробак, що діє в промислових масштабах. Наприкінці вересня персональні комп'ютери на атомній станції в іранському Бушері були інфіковані вірусом. Основна операційна система станції не постраждала, але експерти вважають, що Win32/Stuxnet може вивести з ладу не тільки іранські центрифуги зі збагачення урану, але і практично будь-який об'єкт, підключений до комп'ютерної мережі. І для створення такого хробака необхідні хороше фінансування та ціла команда хакерів, а значить - це справа рук або чиєїсь розвідки, якої терористичної організації.
(Джерело RU: forum.xaknet.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting