Спілкування в соціальних мережах може мати не надто приємні наслідки
User Rating: / 10
PoorBest 
Saturday, 28 August 2010 09:00
There are no translations available.

Спілкування в соціальних мережах може мати далекосяжні і не самі приємні наслідки для інтернет-користувачів. Таку думку в інтерв'ю Wall Street Journal висловив голова ради директорів компанії Google Ерік Шмідт мільярдер, передає ИТАР-ТАСС.

"Можливо, незабаром настане день, коли молодим людям після досягнення повноліття будуть пропонувати змінити ім'я, щоб вони могли "розлучитися"зі своїм інтернет-минулим, - заявив Шмідт. - Я не впевнений, що суспільство віддає собі звіт в тому, які наслідки може мати той факт, що інформація про безліч людей більш ніж доступна і при цьому надходить в Інтернет від них самих".

Як приклад, Шмідт навів популярну соціальну мережу Facebook /російський аналог - мережа "В Контакті"/, багато користувачів якої, особливо молоді люди, не думають про те, що їхні висловлювання і фото часом виставляють своїх авторів далеко не в кращому світлі і можуть бути легко доступні, наприклад, їх потенційним роботодавцям.

"Навіть не буду згадувати про варіанти, коли такі відомості можуть використовувати собі на користь зловмисники, в тому числі і терористи" - зазначив Шмідт.

Шмідт зазначив, що найближчим часом користувачам Інтернету, можливо, доведеться суттєво змінити своє уявлення про те, яку інформацію про себе слід викладати в мережу.

При цьому сама компанія Google має в своєму розпорядженні величезні масиви особистих даних - одним лише поштовим сервісом компанії користується близько 180 млн. чоловік. Власник практично будь-якого мережного сервісу несе відповідальність за збереження персональної інформації своїх відвідувачів, проте останнім часом самі користувачі добровільно розміщують у відкритому доступі досить докладні відомості про себе.

На думку Шмідта, нове покоління користувачів вже не буде так широко використовувати пошукові запити - для кожного буде формуватися індивідуальний інформаційний потік. Так, якщо користувач з ранку зазначив у списку справ на своєму комунікаторі пункт "купити молоко", то комунікатор зможе нагадати йому про це, коли він опиниться поряд з продуктовим магазином; якщо він пройде по вулиці, яка згадувалася в книзі або новини, яку він недавно читав, прилад не забуде про це повідомити. На думку Шмідта, виробники програмного забезпечення для мобільних пристроїв вже впритул підійшли до реалізації таких можливостей. Реклама також може стати більш індивідуальною і орієнтованою на конкретну людину.

Однак при здійсненні подібних проектів, стверджує Шмідт, важливо "не переступити певну межу".

(Джерело RU:  bit.prime-tass.ru)

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting