AVG LinkScanner 9.0.814
User Rating: / 0
PoorBest 
Saturday, 24 April 2010 21:53
There are no translations available.

Існують мільйони заражених веб-сторінок. Нехай AVG LinkScanner перевірить їх перед відкриттям. AVG LinkScanner виконує пошук загроз в режимі реального часу по кожному посиланні, за якою здійснюється перехід. Пошук виконується ще до того, як буде виконаний перехід за вибраним посиланням. Якщо посилання представляє загрозу, дані будуть захищені. Додаток також підтримує роботу з іншими засобами забезпечення безпеки. Так що спокійно здійснюйте перехід по посиланнях. І нічого не остерігайтеся.

Основні функції:

  • Завдяки скануванню відвідуваних посилань у режимі реального часу користувачі можуть бути впевнені, що захищені від відвідування недавно зламаних веб-сайтів або веб-сайтів з експлойтів.
  • Глобальна соціальна мережа постійно оновлюється і надає останні дані, завдяки чому користувачі можуть завжди бути впевнені, що отримують надійну і актуальну інформацію про відвідувані веб-сайтах незалежно від їхньої популярності.
  • Аналіз виконується для кожної веб-сторінки, а не тільки для веб-сайтів. Веб-сайт може включати в себе сотні сторінок. LinkScanner сканує кожну сторінку, щоб забезпечити захист користувачів.
  • Акцент на аналізі відвідуваних веб-сайтів і сторінок дозволяє бути впевненим у захисті, забезпечуваною LinkScanner.
  • Сумісність з більшістю сучасних антивірусних програм та наборами засобів щодо забезпечення безпеки дозволяє використовувати встановлені раніше програмні продукти із забезпечення безпеки.
  • Мінімальне використання системних ресурсів сприяє тому, що LinkScanner не уповільнює роботу комп'ютера, навіть коли забезпечує захист під час перегляду сторінок в Інтернеті.
  • Простота встановлення та налаштування дозволяють відразу ж забезпечити захист комп'ютера.
  • Автоматичне оновлення здійснюється при виявленні нової загрози інтелектуальної мережею розпізнавання загроз.

Джерело: mskd.ru

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting