Шмідт: Google став "параноїком" в питаннях безпеки
User Rating: / 0
PoorBest 
Thursday, 15 April 2010 21:57
There are no translations available.

Після січневих хакерських атак на Google в пошуковому гігантові розробили посилені заходи безпеки і зайнялися реалізацією плану переведення  службовців на нетбуки під керуванням Chrome OS.

Про це розповів голова Google Ерік Шмідт, виступаючи на конференції Atmosphere 2010, присвяченій хмарним технологіям. Він відзначив також, що Google зробила досить незвичайний крок, оголосивши факт цілеспрямованої атаки на компанію з метою захоплення її інтелектуальної власності, як попередження іншим фірмам.

У ході січневих атак на Google використовувалася вразливість в браузері Internet Explorer 6, яку Microsoft після інциденту швидко усунула. Вважається, що атаці піддалися близько 30 компаній США, однак Google була однією з небагатьох, хто публічно заявив про це. "Ми вирішили, що повинні попередити людей", - сказав Ерік Шмідт.

Глава Google не вдавався в подробиці того, як хакери проникли в мережу компанії, однак розповів, що атакуючі вторглися в єдину систему із застарілим браузером і використовували її для захоплення інших комп'ютерів. Після виявлення атаки в компанії зміцнили зовнішню лінію оборони і відновили все програмне забезпечення в офісах. Тепер, за його словами, Google став "параноїком" в питаннях безпеки.

Ерік Шмідт порадив делегатам конференції використовувати тільки останні версії браузерів і операційних систем і заявив, що веб-служби та технологічна платформа Google будуть більш безпечними, ніж їх альтернативи. Він сказав також, що найближчим часом компанія запустить ряд заснованих на Мережі обчислювальних продуктів, подібних Chrome OS.

Джерело: securitylab.ru

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting