А Ви зберігаєте паролі в браузері?
User Rating: / 1
PoorBest 
Sunday, 04 April 2010 16:21
There are no translations available.

Близько 23-х відсотків користувачів Інтернету зберігають свої паролі від сервісів в програмах-браузерах, а 60 відсотків не спромагаються регулярно міняти паролі.

Такі цікаві результати показало опитування, проведене компанією Symantec. В опитуванні взяли участь 400 респондентів. Фахівці повідомляють, що веб-користувачі дуже легковажно ставляться до процесу складання пароля. 12 респондентів чесно зізналися, що як пароль використовують банальне слово «password».

Один з десяти користувачів вибирає паролем кличку домашнього вихованця, яку, до речі, легко вирахувати, навіть не знаючи людини. Досить ознайомитися зі змістом блогу і соцмереж.

8 відсотків респондентів підтвердили, що використовують однаковий пароль для всіх ресурсів. 25 відсотків передавали свої паролі дружинам / чоловікам, 10 відсотків - друзям або подружкам.

Сайт webplanet.ru повідомляє, що в опитуванні взяли участь ті веб-користувачі, які читають блог компанії Symantec, тобто теоретично їх хвилюють питання безпеки в Інтернеті (а що тоді говорити за інших – прим. автора).

Найчастіше більшість користувачів вибирають нескладні паролі типу «123456». Фахівці з комп'ютерної безпеки настійно рекомендують вибирати складніші комбінації, бажано - поєднання букв і цифр.

Джерело: itua.info

 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting