Що Ви не знаєте про сторонні Cookies, які можуть заподіяти Вам шкоду
User Rating: / 3
PoorBest 
Saturday, 01 June 2013 20:25
There are no translations available.

Сторонние куки

Cookies є основною частиною того, що робить веб-сайти робочими. Тим не менш, є певні аспекти, які можуть бути використані зловмисно, зокрема, у разі сторонніх куки.
Це стало проблемою, яка навіть привернула увагу Європейського Союзу. Чи прийняті ЄС закони є корисними чи ні, - це повністю інше питання (спойлер: вони не настільки корисні, як ЄС хотів би вірити). Замість того, щоб зосередитися на законодавстві, ми зануримося в відмінності між основними і сторонніми куками, обговоримо, чому є багато суперечок навколо них, і вивчимо, як вони діють зловмисно, а також як вони можуть бути корисними для деяких веб-сайтів.
У чому різниця між основними і сторонніми куками?
Кожний куки має "господаря". Власником куки є домен, зазначений у ньому. Це відомо як "партія"куки.
Куки першої «партії» - вид, коли область партії співпадає з доменним ім'ям сайту, який відправив куки до Вашого браузера. Наприклад, якщо Ви йдете в "youtube.com" і сайт посилає куки Вашій системі з "youtube.com" як «партія», - це куки першої «партії».
Сторонні куки - вид, в якому область «партії» відрізняється від доменного імені веб-сайту, який відправив куки до Вашого браузера. У той час як на Facebook, наприклад, Ви не завжди використовуєте URL "facebook.com". Зображення, наприклад, зберігаються в мережі розповсюдження контенту ("sphotos.ak.fbcdn.net»). Якщо Ви на цій адресі і отримаєте куки з "facebook.com", то це сторонні куки.
Спори
Можливо, Ви бачили, що багато користувачів Firefox чинять тиск на Mozilla, щоб блокувати сторонні куки у своєму браузері. Основна причина для цього: такі гучні імена, як Google і Facebook використовують сторонні куки для відстеження Вашої діяльності і багато інформації про Вас, відстеженої Google і Facebook, може опинитися в руках уряду. Це вже сталося і Google визнав за необхідне інформувати своїх користувачів про запити даних від урядів зі всього світу.
Запросы о поисках
Кількість запитів збільшується, відповідно до попередніх посилань. Схоже, що уряд намагається контролювати Інтернет. Звичайно, ж посилання показує, що Google виконує меншу частку цих запитів, а це означає, що він намагається робити все можливе, щоб не розкрити приватні деталі життя своїх користувачів.
Як куки діють зловмисно?
Відповідно до описаних в законодавстві загроз, є і шкідливі веб-сайти, які відстежують Вашу діяльність для того, щоб виявити особливо уразливе для шахраїв. Тим не менш, ця практика стала менш популярною, як інтернет-користувачі стали більш обізнані про ці методи збору даних. Як Ви вже здогадалися, шкідливі веб-сайти також використовують сторонні куки. Так як багато компаній використовують також законні види цих куки, то дійсно важко визначити політику "одного розміру, який підходить всім", яка б викорінила ці зловмисні поведінки. Вони сильно відрізняються від шкідливих в цьому аспекті.
Чому Google і Facebook хоче Ваші дані?
Печенье с информацией
Як і будь-яка інша велика компанія, Google і Facebook просто намагаються краще відточити свої маркетингові зусилля, щоб зробити свої оголошення більш доречними. Чим більш релевантна реклама у них, тим менш ймовірно, що вона буде дратувати Вас і, швидше за все, Ви кликнете на рекламу, і залишитесь на сайті, щоб натиснути ще більше оголошень. Чим більше Ви будете натискати на оголошення, тим більше грошей вони зароблять! Це дуже симбіотичні відносини без сумнівних намірів. Звичайно, це не означає, що Ви повинні залишатися у своїй тарілці. Google не єдина зацікавлена у Ваших даних. Той факт, що державні установи можуть отримати в свої руки Ваші дані, повинен змусити Вас стати зацікавленим в конфіденційності. Якщо у Вас є законні інтереси, то Ви повинні відключити куки.
Якщо Ви хочете відключити кукі, наступні гіди допоможуть Вам зробити це: Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Internet Explorer і Opera.
Дискусія триває
Конфіденційність є предметом законної стурбованості в Інтернеті, так як Ви не можете бути просто качкою і укриттям. Буквально кожен Ваш крок може повернутися, щоб вкусити Вас, оскільки він може бути відстежений сторонніми куками (і, в деякій мірі, основними). У кінцевому рахунку, великі компанії намагаються зробити все можливе, щоб переконатися, що Ваші особисті дані залишаються в безпеці, але найкращий спосіб захистити себе від порушення конфіденційності є використання Вашого розуму. Інтернет - це сфера, де розсудливість має здійснюватися на кожному куті.
(Джерело EN: maketecheasier.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting