Визначені самі безпечні браузери
User Rating: / 10
PoorBest 
Saturday, 18 May 2013 21:04
There are no translations available.

Самые безопасные браузеры

Компанія NSS Labs, що спеціалізується в області інформаційної безпеки, перевірила на уразливість найпопулярніші інтернет-браузери.
Тестувалися Microsoft Internet Exlorer 10, Google Chrome 25 і 26, Mozilla Firefox 19, Apple Safari 5 і Opera 12.
Відзначається, що дослідження проводилося на віртуальних машинах з Windows 8 при використанні всіх найактуальніших на момент тесту оновлень. Всього було задіяно близько 750 шкідливих посилань, а кожен веб-оглядач випробував на собі понад 18 тисяч вірусних атак, які проводилися за допомогою соціальної інженерії.
Найбільш високий ступінь захищеності продемонстрував IE10, який зміг заблокувати 99,96% шкідливих нападів. Покращились результати Chrome: якщо в жовтні 2012 року браузер міг похвалитися показником в 70%, то зараз він дорівнює 83%.
Safari, Firefox і Opera провалили антивірусні випробування і заробили лише 10,16%, 9,92% і 1,87% відповідно.
Блокирование вредоносного контента
Варто відзначити, що компанія Google позиціонує Chrome як самий захищений браузер. Інтернет-гігант регулярно впроваджує все нові інструменти для забезпечення безпеки. Крім того, пошуковик платить гроші ентузіастам, які знаходять в браузері уразливості.
Фахівці NSS Labs заявили, що перевага браузерів від Microsoft і Google полягає в спеціальних механізмів CAMP (захист від шкідливого ПЗ, незалежно від типу вмісту), які реалізовані в Application Reputation у Internet Explorer 10 і Download Protection у Chrome. Інші браузери подібних рішень не мають, завдяки чому їх стійкість до атак соціальної інженерії вкрай низька. Тим не менш, варто пам'ятати, що методики тестування у різних лабораторій відрізняються, тому і результати не завжди збігаються.
(За матеріалами RU: dailycomm.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting