AnonymoX – анонімний доступ в Інтернет: просто і надійно
User Rating: / 6
PoorBest 
Sunday, 28 April 2013 13:38
There are no translations available.

AnonymoX –  рfcширенbt для Firefox

AnonymoX – чудове розширення для Firefox, яке дозволяє залишатися анонімним в Інтернеті.
Мета даного додатку до браузера полягає в тому, щоб відновити користувачам право анонімності в Мережі. Більшість веб-сайтів контролюють поведінку своїх користувачів, розміщуючи спеціальні коди, щоб отримати можливість аналізувати загальну поведінку користувачів та створювати їх профілі, а потім отримані дані часто продаються третім особам.
Тонка нитка свободи слова в Інтернеті часто рветься через репресї федеральних або приватних організацій. Все більше і більше урядів піддають сайти цензурі під приводом забезпечення безпеки дітей, порушення авторських прав чи боротьби з тероризмом і, тим самим, обмежити свободу слова.
Також часто застосовується блокування користувачів на основі їх походження через GeoIP-блоки, наприклад, в таких медіа-платформах, як YouTube.
З AnonymoX Ви будете здатні обійти багато видів блокування віртуальної ідентичності в іншій країні за допомогою всього декількох клацань миші.
AnonymoX дозволяє:
  • відвідувати Інтернет анонімно
  • змінити свою IP-адреса (на один з надаваних розробниками)
  • відвідувати заблоковані/цензуровані сайти
  • подивитися на сайт очима користувача з іншої країни
  • видалити куки, показати свій IP як загальнодоступний, змінити ID браузера
Замість того, щоб отримати доступ до веб-сайту безпосередньо, Ви його відкриваєте через один з доступних серверів, які називаються проксі. Цей проксі приховує Вашу справжню ідентифікацію в Інтернеті і робить вигляд, ніби не Ви, а проксі в даний час знаходиться на сайті.
AnonymoX є безкоштовним для своєї базової версії, що стало можливим, в тому числі, і завдяки рекламним оголошенням. Але надається і платна версія Преміум, яка дозволяє більш широке використання анонімізації Мережі: більше країн, більша кількість проксі, вища пропускна здатність. Завантажити AnonymoX можна з сайту додатків Firefox.
Після встановлення AnonymoX на панелі інструментів браузера з’являється кнопка 1, натиснувши яку можна в новому вікні виконати деякі налаштування: зробити додаток активним (2), вибрати країну для проксі (3) і навіть вилучити дані про те, що працюємо анонімно (4). Для платної версії доступні й інші параметри: більше країн та проксі для вибору, більша швидкість доступу:
Настройка AnonymoX
Для контролю в рядку стану браузера відображаються прапор країни проксі та видима в інтернеті IP-адреса:
AnonymoX в строке статуса
(Джерело EN: addons.mozilla.org)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting