Зламати пароль WPA від Wi-Fi за 6 хвилин
User Rating: / 11
PoorBest 
Saturday, 02 March 2013 19:34
There are no translations available.

Взломать пароль WPA сети Wi-Fi

Інтернет - велика річ, що визнають усі користувачі, і Wi-Fi не менш важливий, ніж сама всесвітня павутина. І якщо Ви відчуваєте себе в безпеці, бо у Вашого Wi-Fi важко зламати пароль, то сильно помиляєтеся.
Навіть Ваш сусід може зламати його за кілька хвилин, що і довів німецький дослідник Томас Рот (Thomas Roth).
Дослідник заявив, що він зміг вгадати паролі до Wi-Fi у своєму рідному місті Колоні, використовуючи обчислювальні можливості віртуального суперкомп'ютера з хмарним обчисленням даних від Amazon. Відповідно, кожен бажаючий може скористатися цією послугою.
Комп'ютери з хмарним обчисленням даних - це мережі віддалених серверів, що регулюють обробку і збереження даних і дозволяють оперативно виконувати завдання. Рот завантажив в комп'ютер Amazon своє спеціалізоване програмне забезпечення, яке протестувало 400000 (!) паролів від Wi-Fi в секунду. Так як більшість користувачів Wi-Fi застосовують систему кодування WPA (захищений доступ до Wi-Fi), який складно зламати, таку ж систему використовував і Рот. А за наявності достатньої обчислювальної потужності можна вгадати будь-який пароль, і саме цю потужність Рот і купив у Amazon.
Amazon дозволяє користуватися своїми серверами з хмарним обчисленням даних за 28 центів за хвилину. Перша спроба Рота зламати паролі зайняла приблизно 20 хвилин, що обійшлося йому в 5,40 долара. Після того, як він удосконалив своє програмне забезпечення, і завантажив його вдруге, процес зайняв 6 хвилин, і заплатив він 1,68 долара.
За словами Рота, він хотів довести, що можна зламати навіть самий захищений пароль. Багато людей думають, що навіть якщо і можливо зламати WPA, це буде коштувати величезну купу грошей. Як виявилося, для цього достатньо 2 долари і 6 хвилин часу.
Якщо ж цей чи подібний хмарний сервіс Вам недоступний, то доведеться зламувати за допомогою Reaver.
(Джерело RU: golosscience.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting