Точки виходу Tor на карті світу
User Rating: / 2
PoorBest 
Saturday, 02 March 2013 14:18
There are no translations available.

Уязвимость TOR

Сервери точок виходу з мережі Tor відкривають інформацію, а їх IP-адреси публікуються у вільному доступі. Тому вони можуть використовуватися зловмисниками для моніторингу трафіку.
З високою часткою впевненості можна припустити, що деякі точки виходу належать зловмисникам.
На щастя, власники точок виходу не мають можливості направляти трафік конкретних користувачів через свої сервери, тому можливості для атаки у них обмежені. До того ж, достовірно відомо, що багато точок виходу підтримуються громадськими організаціями з хорошою репутацією, які працюють завдяки пожертвам спільноти, так що основна частина інфраструктури Tor безпечна.
Так чи інакше, але хакери з сайту HackerTarget вирішили ще раз привернути увагу до уразливості мережі Tor. Вони взяли загальнодоступний список точок виходу з сайту torstatus.blutmagie.de - і нанесли його на карту світу, прив'язавши IP-адреси до географічних координат за допомогою Free GeoIP API.
Сервера TOR на карте мира
Власники точок виходу Tor привертають увагу правоохоронних органів у своїх країнах. Саме тому в тому ж Китаї їх дуже мало, та й ті, ймовірно, являють собою результат помилки позиціонування. Багато IP-адрес по-різному прив'язуються до координат, в залежності від використовуваної бази, і можливі помилки.
На діаграмі показані провайдери, на яких зареєстрована максимальна кількість IP-адрес серед точок виходу Tor.
Провайдеры серверов TOR
(Джерело RU: xakep.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting