Хакерський планшет на базі Nexus 7
User Rating: / 3
PoorBest 
Saturday, 23 February 2013 20:56
There are no translations available.

Прибор для пентестера на основе планшета

Розробники хакерських пристроїв з компанії Pwnie Express пристосували для пентестинга звичайний планшет Nexus 7, що працює на операційній системі Android.
Виявляється, цей мирний прилад можна переробити під відмінну зброю (попередження: більшість таких пристроїв від Pwnie Express заборонено використовувати на території країни). Автори назвали його Pwn Pad.
Планшет для пентестера
Суть така ж, як і у всіх інших приладах виробництва Pwnie Express: встановлюємо Ubuntu 12.04 і набір програм для пентестинга, які здатні працювати в автономному режимі - і включаємо прилад в чужій корпоративної мережі або відкритому WiFi-хотспоті, збираючи «врожай» облікових даних, cookies та іншої інформації, яка може знадобитися в подальшій роботі.
«У кожного пентестера є смартфон, планшет і ноутбук, але ніхто не використовує планшет для пентестинга», - говорить Дейв Порселло (Dave Porcello), виконавчий директор Pwnie Express. Проблема в тому, що звичайна версія Android не підтримує функції на рівні ядра, які потрібні для ін'єкції пакетів в WiFi-трафік. У випадку з Pwn Pad цю проблему вирішили за рахунок використання адаптера TP-Link TL-WN722N, який заодно і збільшує радіус прослуховування в 10 разів.
Офіційна презентація Pwn Pad відбудеться на конференції з безпеки RSA наступного тижня. Розробники сподіваються, що пристрій буде користуватися попитом серед фахівців з безпеки, які можуть дістати планшет на діловій зустрічі з клієнтом - і швидко продемонструвати уразливості в його корпоративної мережі, кілька разів натиснувши пальцем на екрані.
Pwn Pad
Замовлення на Pwn Pad приймають по 795 доларів, але такий пристрій можна зробити і своїми силами безкоштовно, на базі Nexus 7. Компанія Pwnie Express зазвичай викладає у відкритий доступ коди програм та інструкції по встановленню. Швидше за все, так станеться і цього разу після офіційної презентації пристрою.
(Джерело RU: xakep.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting