Експерти: у 2012 році подвоїлась кількість витоків важливої інформації
User Rating: / 2
PoorBest 
Sunday, 17 February 2013 08:31
There are no translations available.

Утечки конфиденциальной информации

Хакери, що викрадають дані, розкривають лише п’яту частину отриманої інформації.
Згідно з даними Open Security Foundation, яка займається моніторингом міжнародної бази даних втраченої інформації, в 2012 році більше половини розкриття конфіденційних даних відбулося в компанії Shanghai Roadway, яка є китайським підрозділом американської компанії Dun&Bradstreet.
За даними експертів, 4 співробітники підрозділу продали 150 млн записів клієнтів компанії по 23 центи за кожний, що спричинило за собою величезний штраф для Dun&Bradstreet, а також штраф і тюремне ув'язнення для винних.
За підрахунками аналітиків, в минулому році в більшості витоків конфіденційної інформації були винні хакери, а не співробітники підприємств, які провокували витік через крадіжки, втрати або випадкове неправильне поводження з важливими даними.
У той же час, хакери, які винні в 68,2% витоків, розкрили тільки п'яту частину (22%) отриманих даних, а інсайдери, які викрали всього 19,5% важливої інформації, розсекретили майже 67% конфіденційної інформації.
За даними дослідників, шкідливі інсайдери, як у випадку з Dun&Bradstreet, стоять за проведенням 7,1% всіх зломів, в той час, як на внутрішні помилки припадає 8,9% інцидентів і 5,1% розкриття даних.
Експерти відзначають, що викрадені дані також можна систематизувати за типами. Так, у 44% випадків були розкриті ідентифікаційні дані користувачів, їх імена, паролі, адреси електронної пошти та інші облікові дані. Номери кредитних карт були розкриті в 6,4% інцидентів, облікові дані - в 7,4%, медичні дані - в 9,4%, дати народження - в 11,2%, номери соціального страхування (або неамериканські еквіваленти) - у 14 , 4%, а також адреси - в 18,8% випадків.
Докладніше ознайомитися з результатами дослідження можна тут.
(Джерело RU: securitylab.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting