Створена система для стеження в соцмережах
User Rating: / 1
PoorBest 
Wednesday, 13 February 2013 18:51
There are no translations available.

Система RIOT для слежки в соцсетях

Американська військово-промислова компанія Raytheon розробила систему під назвою RIOT (Rapid Information Overlay Technology - «технологія швидкого накладання інформації».
Назва цієї системи, призначеної для оперативного стеження за людьми через соціальні мережі, збігається зі словом «riot» (англ. «бунт»).
Головною відмінністю RIOT від інших подібних технологій є можливість не тільки отримувати ретроспективні та оперативні дані, але і прогнозувати поведінку - як окремих людей, так і цілих груп.
Якщо Вам потрібна причина, щоб перевірити налаштування приватності в своїх профілях соціальних мереж, випуск системи RIOT виразно повинен стати такою причиною.
За запевненням розробників, технологія може досліджувати дані одніэъ людини відразу в кількох соціальних мережах. Більше того, аналіз вже розміщених відомостей дозволяє системі з упевненістю передбачити, що буде робити і/або де опиниться найближчим часом чоловік, який став об'єктом стеження. Свіжий деморолик показує, як система може швидко отримати дані, де Ви найчастіше бували в останній час.
Зібрану інформацію можна піддати додатковій обробці з використанням більш специфічних критеріїв. Наприклад, можна дізнатися, як часто Ви відвідували спортзал в той чи інший місяць, в який час робили це, і так далі. Користувач з високою точністю видає інформацію про місця своєї присутності - фотографії з мітками місцеположення накладаються на карту, полегшуючи стеження.
Захисників приватності стурбовані тим, що система RIOT показує всі Ваші значущі соціальні взаємозв'язки, виділяючи людей, з якими Ви спілкуєтеся найчастіше.
На даний момент компанія Raytheon стверджує, що ще не продавала систему федеральним властям або правоохоронним органам. З іншого боку, відомо, що влада США звернули увагу на технологію RIOT ще в 2010 р., коли вже було зрозуміло, який багатий і незамінний матеріал для стеження дають соціальні мережі.
З боку ситуація виглядає так, як ніби Raytheon всіма силами намагається впровадити свою систему у важливих замовників. Розробники RIOT особливо підкреслюють, що їхня система зберігає недоторканність таких особистих даних, як номери соціального страхування і фінансові операції людей.
Варто визнати, що така обмовка навряд чи переконає захисників приватності - занадто широкі можливості системи по розкриттю будь-яких особистих таємниць. Очевидно, якщо система надійде в «відкритий продаж», від покупців явно не буде відбою - всі поліцейські світу мріють про подібні рішення.
(За матеріалами RU:vlasti.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting