«Деанонімізатор» для інтернет-користувачів вже працює
User Rating: / 0
PoorBest 
Saturday, 12 January 2013 14:46
There are no translations available.

В рамках хакерської конференції 29C3 Chaos Communication Congress в Гамбурзі була представлена техніка для визначення особистості анонімних користувачів, які залишають коментарі на форумах або аналогічних сервісах.
Ефективність розробки Саді Афроз і Ейлін Каліскан Іслам досягає 80%.
Система використовує закони лінгвістики і аналізує зміст тексту, визначаючи службові слова. Також в методиці застосовується такий підхід до аналізу тексту, як стилеметрія - кожна людина використовує однакові конструкції в наукових роботах і, наприклад, спілкуючись в чаті та на форумах, що і дозволяє ідентифікувати анонімного користувача Інтернету.
За словами розробників, техніка дозволить успішно розкривати особистості власників ботнетів, авторів вірусів та іншого шкідливого програмного забезпечення.
Для налагодження системи були просканувані тематичні форуми та повідомлення десятків тисяч авторів. Правда, для ефективного аналізу їй потрібний як мінімум 5 тис. слів, написаних однією людиною (за словами авторів, 6,5 тис. є «золотою серединою»). Відзначається, що «деанонімізатор» працює тільки з англійською мовою, проте навіть перекладені тексти піддаються аналізу (проблеми виникають з такими словами, як npuКлад, Г|ріме4анія, n00b та ін, що відносяться до стилю Leet).
Джерело RU: tech.onliner.by
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting