Захищаємося від стеження в Chrome і Firefox
User Rating: / 2
PoorBest 
Sunday, 14 October 2012 17:39
There are no translations available.

Для Chrome і Firefox вийшов плагін PrivacyFix, який перевіряє налаштування безпеки в соціальних мережах, видаляє «шпигунські» cookie-файли і ховає браузер від рекламників.
Доповнення вміє працювати з сервісами Google, Facebook і понад тисячею інших сайтів. Встановити розширення можна з сайту розробників.
За допомогою PrivacyFix можна, наприклад, заблокувати віджети соцмереж на сторонніх сайтах, а також дізнатися, чи індексирований профіль Google+ в пошуковій системі, чи використовуються Like для показу реклами і чи можуть бачити публікацій люди, що не входять в список друзів у Facebook. 
Під час цієї процедури користувачеві показують приблизну оцінку, скільки конкретно на ньому заробляють Google і Facebook, враховуючи поточний рівень активності. За оцінками аналітиків, Google заробляє в середньому до $14,70 на кожній тисячі пошукових запитів, а заробіток Facebook на кожному користувача сильно відрізняється, в залежності від його регіону та активності: він може становити від декількох центів до десятків доларів на рік.
В тому випадку, якщо PrivacyFix не може змінити налаштування, він автоматично пропонуватиме відправити на сайт лист з проханням видалити персональну інформацію.
Якщо ресурс самостійно змінить налаштування безпеки, або користувач зайде на новий сайт, який спробує встановити «стеження», PrivacyFix покаже повідомлення у верхньому-правому куті браузера.
Відомості, які збирають рекламні компанії, дозволяють їм «націлювати» оголошення на певну аудиторію, грунтуючись на історії пошукових запитів, відвіданих сайтів, інформації про зроблені покупки в онлайн-магазинах. Проте такі дані, як правило, анонімні, і в деяких випадках можуть бути корисні (наприклад, для показала релевантного контенту).
(За матеріалами RU: webtun.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting