П'ять найнебезпечніших пошукових запитів
User Rating: / 1
PoorBest 
Saturday, 18 February 2012 20:54
There are no translations available.

Небезпечні пошукові запитиПошук інформації в Мережі може бути пов'язаний з ризиком для безпеки комп'ютера і привести до сумних наслідків для його власника.
На основі даних, отриманих за допомогою хмарної системи моніторингу Kaspersky Security Network, експерти «Лабораторії Касперського» визначили 5 найбільш небезпечних запитів російськомовних інтернет-користувачів.
У загальній масі посилань, які з'являються у вікні браузера в відповідь на пошуковий запит, часто виявляються підозрілі ресурси і фішингові сайти.
У першу чергу під прицілом кіберзлочинців виявляються любителі безкоштовного і піратського софта. При запитах на цю тему 26% отриманих посилань ведуть на заражені ресурси. При цьому використання слова «безкоштовно» істотно збільшує ризик отримати в результаті посилання на шкідливий контент.
На другому місці за ступенем небезпеки знаходяться запити інформації «для дорослих», яка традиційно використовується зловмисниками для поширення зловредів. 17% посилань, виявлених за допомогою пошукових систем на цю тему, можуть привести любителів «полунички» на ресурси кіберзлочинців.
Замикають трійку лідерів теми, близькі жіночій аудиторії. У 15% випадків небезпечними є посилання на сайти з кулінарними рецептами, тлумаченнями сновидінь, порадами для догляду за собою і т.п. У подібних випадках зловмисники використують невисокий рівень знань з інформаційної безпеки інтернет-користувачів, які, як правило, цікавляться цими темами.
Не обійшли увагою кіберзлочинці і всілякі соціальні мережі, популярність яких сьогодні стрімко зростає. Шкідливими виявляються 13% посилань за запитами, пов'язаних з такими ресурсами і активностями в них.
Нарешті, замикає рейтинг пошук легкого заробітку в Інтернеті - майже кожне десяте отримане посилання (9%) загрожує зараженням комп'ютера користувача.
(Джерело RU: chip.ua)
Для обговорення доступні ICQ і Skype на сторінці Ділова розвідка в Інтернеті
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting