Переглядач історії (History Viewer) єдиний для браузера і ОС Windows
User Rating: / 6
PoorBest 
Saturday, 28 January 2012 19:09
There are no translations available.

History ViewerВідстеження історії всіх Ваших дій може бути справжнім подвигом, якщо Ви використовуєте більше одного браузера.
Користувачі, які знайомі з конфіденційністю, зазвичай свідомо регулярно видаляють інформацію, в той час як більшість користувачів, швидше за все, не знають, що про них може розказати їх веб-браузер і операційна система.
History Viewer (переглядач історії) - це безкоштовна програма для операційної системи Windows, яка показує, що записали три браузери - Google Chrome, Mozilla Firefox і Microsoft Internet Explorer та операційна система Windows.
При першому запуску програми Ви побачите, що всі записи в лівій бічній панелі розділені на чотири групи. Основна панель порожня, поки Ви не натиснете на один із записів у бічній панелі.
Давайте детальніше розглянемо кожну групу та інформацію про історію, яка пропонується:
  • Internet Explorer: відображення історії URL, текст, який був введений в адресний рядок браузера, веб-куки, а також вміст файлу index.dat.
  • Firefox: списки URL, історія введення і форми, а також куки і завантаження.
  • Google Chrome: відображає історію URL, топ відвідуваних сайтів, пошук за ключовими словами, куки і завантаження.
  • Microsoft Windows: всі останні документи, які були відкриті, пошуки, запуски, відкривання і зберігання, список історії відвідування, історія USB-пристроїв зберігання, інформація про перша папку і набрані шляхи.
Списки можуть надати велику кількість інформації, наприклад, які сайти були відвідані, що користувач шукав в Інтернеті, які пристрої були підключені до комп'ютера в минулому і які файли були завантажені на локальний комп'ютер.
Програма може створювати звіт зі своїми висновками, які зберігаються в системі у вигляді звичайного HTML-файлу. Опцій видаляти окремі записи або всі записи немає. Тому автор пропонує запустити таку програму, як безкоштовний CCleaner, яка може подбати про більшість із записів, які Ви побачите. Залиште History Viewer відкритим, запустіть CCleaner і перевірте ще раз в програмі, чи були вилучені списки. При цьому Вам треба закрити всі підтримувані браузери, якщо вони запущені в системі.
History Viewer сумісний з усіма версіями операційної системи Microsoft, починаючи з Windows 98 (через Instant Fundas).
(Джерело EN: ghacks.net)
Для обговорення доступні ICQ і Skype на сторінці Ділова розвідка в Інтернеті
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting