Якщо ти щось сказав в Інтернеті, то це вже нікуди не дінеться
User Rating: / 1
PoorBest 
Saturday, 28 January 2012 14:01
There are no translations available.

Особисті дані в ІнтернетіЄвропейцям хочуть дати право знищувати інформацію про себе в Інтернеті. Єврокомісія також має намір заборонити використання в Мережі даних користувача без його згоди.
Безповоротно стерти онлайн-записи технічно неможливо - вони назавжди залишаються в пам'яті пошукових систем, відзначають експерти
Європейські користувачі зможуть стерти свій слід у всесвітній павутині. Єврокомісія пропонує надати людям так зване "право на цифрове забуття". Це означає, що якщо користувач вимагатиме знищити свою особисту інформацію, будь-яке онлайн-підприємство повинно буде це зробити. Директива Єврокомісії також наказує всім працюючим в Інтернеті компаніям отримати попередню згоду громадян на використання їхніх персональних даних. На думку гендиректора агентства розвідувальних технологій "Р-Техно" Романа Ромачева, в інтернет-компаній не виникне складнощів у зв'язку з новим європейським законом
"Досить-таки проста процедура: всього лише натиснути кнопку "видалити"на сервері, - пояснює експерт. - Тобто, тут всього лише бажання власника ресурсу і безпосередньо тієї людини, яка хоче видалити цю інформацію. Єдина невелика проблема - - так званий кеш пошукових систем: потрібне додаткове зусилля від людини, яка бажатиме видалити інформацію про себе, - треба написати лист в пошуковий сервер".
На думку Єврокомісії, реформа назріла після низки інцидентів між державами ЄС та інтернет-гігантами. Так, Франція і Бельгія виступили проти різних сервісів, які пропонує Google. Порушникам нового закону можуть загрожувати штрафи до €1 млн або 2% від обороту компанії. Керуючий партнер компанії "Соціальні мережі" Денис Терехов вважає, що директива Єврокомісії - це добрий намір, якому не судилося збутися.
"Є такий вислів "кеш"Яндекса "пам'ятає все", - відзначає Терехов. - Точно так само, як і кеш Google. Якщо ти щось сказав, це вже, звісно, ніколи нікуди не дінеться. І навіть, якщо соціальні мережі і сайти будуть видаляти якусь інформацію, в будь-якому випадку пошукові системи будуть все це пам'ятати і десь зберігати. Я слабо собі уявляю, як можна розібратися, кому що і де потрібно терти. Це абсолютно точно необхідно робити апаратно. на 800 млн користувачів не поставиш мільйон кіберполіцейських. Єдиний спосіб не бути записаним на серверну матрицю - це просто нічого не писати".
"Право на забуття" викликало неоднозначне ставлення з боку європейських міністерств юстиції та внутрішніх справ. Там впевнені, що директива може перешкодити спецслужбам обмінюватися такими даними, як відеозаписи камер спостереження.
(Джерело RU: kommersant.ru)
Для обговорення доступні ICQ і Skype на сторінці Ділова розвідка в Інтернеті
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting