DeviceLock 7 Endpoint DLP Suite пропустили в держсектор України
User Rating: / 1
PoorBest 
Sunday, 25 December 2011 18:10
There are no translations available.

DeviceLockDeviceLock став фактично першою повноцінною DLP-системою, яка пройшла експертизу державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації (ДССЗЗІ) в Україну.
Про це повідомили в «Бакотек» - групі компаній, які є ексклюзивним дистриб'ютором DeviceLock на території Україні.
«Потреба в рішеннях щодо захисту від витоку даних у державному секторі постійно зростає, особливо після вступу в силу закону "Про захист персональних даних". При цьому державні організації не можуть використовувати засоби захисту інформації без відповідного висновку ДССЗЗІ. Експертний висновок DeviceLock вперше дає можливість українським державним організаціям використовувати повноцінне DLP-рішення для захисту даних від витоку», - прокоментував подію Євген Бадах, директор групи компаній «Бакотек».
Висновок ДССЗЗІ - це підтвердження експертами в галузі зв'язку та захисту інформації заявленого виробником функціоналу програмного продукту. Реалізовані послуги відповідають вимогам документа НД ТЗІ 2.5-004-99 «Критерії оцінки захищеності інформації в комп'ютерних системах від несанкціонованого доступу» і забезпечують рівень гарантій Г-2.

DeviceLock Endpoint DLP є рішенням для захисту даних і пристрої, за допомогою якого контролюється доступ до локальних пристроїв Windows і ведеться спостереження за потоком чутливих даних каналів вводу/виводу. Рішення інтегрується з Active Directory і знаходиться під управлінням оснастки Microsoft Management Console (MMC). Агенти кінцевих точок та інтеграції сервера встановлюються на загальних платформах Windows, а Microsoft SQL Server використовується як сховище.

Продукт загалом служить двом цілям: управлінню локальним доступом кінцевих точок до портів та пристроїв і стеженню за потоку чутливих даних за допомогою регулярних виразів і шаблонів. Разом ці два основні принципи створюють захисний шар для пристроїв і витоку даних. Консоль має шаблони для найбільш поширених пристроїв, а також політика розгортається з використанням успадкованих об'єктів групової політики і залежить від того, чи хоче адміністратор контролювати доступ користувачів до знімних носіїв, CD/DVD дисків, мережевих адаптерів і багато іншого.

«DeviceLock - один з пріоритетних продуктів нашої ексклюзивної дистрибуції. Після виходу 7-й версії DeviceLock і розширення його функціоналу до рівня DLP-рішення продукт став ще більш затребуваний українськими компаніями. Експертний висновок про відповідність DeviceLock 7 Endpoint DLP Suite вимогам документа НД ТЗІ - це необхідний і важливий крок у його просуванні на ринку Україні. Ми раді, що тепер державні організації зможуть оцінити переваги нашого рішення », - додав Євген Бадах.
(Джерело RU: safe.cnews.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting